burza pŕerov

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Pi 6. Feb 2009, 19:08

vedeli by ste mi niekto povedať že či sa na burze v Čechách dá kupovať aj za eura?Či to chovatelia berú viac ako slovenske peniaze čo sme mali?Neviem či to bolo dobre otvárať novu tému ale vo vyhľadávači som to nenašiel

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Pi 6. Feb 2009, 20:08

Ked som kupoval a este platili nase slovenske koruny tak radsej brali eura. Ale je to velka burza chodi tam vela chovatelov s cudziny takze eura brat budu.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Pi 6. Feb 2009, 20:09

To je taký problem zajst do zmenarne ..hoci cestou do ciech a inak teraz je celkom dobrý kurz na ceksu korunu...aspon to hovorili v mediach ze keby bola koruna tak ze skoro by sme mali rovnaky kurz keby takym tempom koruna klesala ...dokonca oznamovali ze keby sme mali korunu tak pri ekonomickej stabilnosti ceskej koruny by mohlo dojst az k takemu poklesu zeby koruna bola vacsia ako ceska koruna .

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » So 7. Feb 2009, 07:44

dik za odpoved:len vies fifo29 islo mi oto ze ked nahodou nic nekupim tak ze ci sa mi to oplati menit:ale sak to je podstatne jedno :-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 8. Feb 2009, 02:00

Eura vymenis na celom svete a eura veru v celej europe zak neviem co riesis a myslim ked bude chciet neikto nieco predat tak ti zobere vselijake peniaze ktore su platne..

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 8. Feb 2009, 11:37

[b]Myslim ze v dnesnej dobe radi zoberu eura,ceska koruna pada.[/b]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » So 15. Máj 2010, 17:01

bol niekto v poslednej dobe na tejto burze.......??? pripadne aj viaceri........???

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 23. Sep 2012, 16:35

Ahojte parrotaci.Vie mi niekto posunut nejaku informaciu ,ako to chodi na Burzach v Prerove,alebo v Uherskom hradisti.Popripade ,ktora je väcsia a viac navstevovana.Ide mi aj o to,ci treba mat nejaky doklad o zdravotnom stave vtakov,ktorych by som tam chcel predat.
Dakujem za akukolvek odpoved.

BBcode:
Hide post links
Show post links

deny
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa deny » Ne 23. Sep 2012, 18:22

V prvom rade urcite neodporucam predavat velke papagaje na burzach. Ak by si mal doklad o zdravotnom stave papagajov urcite by sa zvysila ich predatelnost ale v pripade ak ich nepredas si mozes domov doniest naspat s papuchmi aj darcek v podobe roznych chorob. Na burzach sa predava hlavne drobotina a ja osobne by som velkeho papucha na burze urcite nekupovala. Tot ale moj subjektivny nazor.
Co sa tyka burz tak Nitra bezkonkurencne najlepsia a nepotrebujes nic. Prerov ma celkom v pohode navstevnost ale kupyschopnost je nizsia(ak trvas na prerove tak len 2.nedelu. 4-nedela ma kvoli Nitre ubohu navstevnost). Ostatne ceske burzy dost zle.

BBcode:
Hide post links
Show post links

erik
Člen od: St 4. Jan 2012, 19:38

burza pŕerov

Príspevokod užívateľa erik » Ne 23. Sep 2012, 20:12

Presne tak Deny, nie je to len tvoj nazor, ale kazdeho zodpovedneho chovatela Cudujem sa tim chovatelom, a nie je ich malo, ktori velke papuchy predavaju na burzach. Ked som bol pred mesiacom v nitre bola tam ararauna niekolko zakov amazonanov a inych. No bol som v uzase.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Termíny, burzy, setkání"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných