server parrotclub

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

server parrotclub

Príspevokod užívateľa coala » Št 27. Okt 2016, 19:06

Off Topic
Keďže sa ani mojim stránkam všelijaké "škodné" nevyhýbajú bola som nútená zredukovať webstránky ako polikvidovať niektoré zložky a súbory napadnuté hackermi.
Fórum sa budem snažiť zachovať a nejakým spôsobom ho premiestniť do phpbb scriptu, len neviem či sa to podarí nakoľko sú to rozličné databázy.
Každopádne príspevkov je škoda a fórum kvôli množstvu informácií aj napriek tomu, že sa v ňom prispieva len veľmi málo, pre informačné účely zachovám.
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

kúsač
Člen od: Po 30. Jún 2008, 15:03

server parrotclub

Príspevokod užívateľa kúsač » Pi 28. Okt 2016, 10:36

Takže už sa nebude dať v budúcnosti nové prispievať, iba prezerať staršie?

BBcode:
Hide post links
Show post links

coala

server parrotclub

Príspevokod užívateľa coala » So 29. Okt 2016, 20:19

Kúsač napísal:Takže už sa nebude dať v budúcnosti nové prispievať, iba prezerať staršie?

ja zatiaľ neviem, požiadala som o prehodenie servra na vyššiu verziu lebo pod touto sa mi nedá nainštalovať najnovšia verzia fora phpBB
až budem mať toto doriešené je možné, že toto fórum následne padne úplne kvôli kompatibilite a potom nastúpi
to najhoršie prevedenie všetkých príspevkov do novej databázy :(

pripúšťam, že to možno dopadne katastrofálne a ak by nastala takáto krajná varianta tak zavriem parrotclub definitívne a úplne
nakoľko nielen, že už neviem čo sa týka scriptov skoro vôbec nič, nevenujem sa týmto veciam už dobrých 5 rokov a medzitým vývoj scriptov a databáz išiel veľmi dopredu a ja sa to nemám kde naučiť a ozaj nemienim vo voľnom čase krvopotne nahadzovať ručne spätne témy a príspevky :(

ale ja ako večný optimista verím, že sa to podarí aj keď to bude chvíľu trvať
a potom sa samozrejme prispievať dať bude, aj teraz sa dá, len momentálne je toto script z roku 2006
jeho majiteľ ukončil vývoj v roku 2007 a sám prešiel na phpBB fórum

tak hádam s jeho pomocu sa mi podarí dáta zachrániť a previesť ich do bezpečnostne nerizikovej verzie

momentálne server ani neposiela upozornenia, že sú tu nové príspevky alebo odpovede :(

BBcode:
Hide post links
Show post links

admin
Administrator
Člen od: St 9. Nov 2016, 20:14

Re: server parrotclub

Príspevokod užívateľa admin » Pi 11. Nov 2016, 21:58

no tak je to ako tak spackané dohromady a je to na figu lebo nejde zobraziť teda uvoľniť príspevky od neregistrovaných užívateľov a takých príspevkov je tak cca 2/3 :(

BBcode:
Hide post links
Show post links

coala

Re: server parrotclub

Príspevokod užívateľa coala » Pi 11. Nov 2016, 22:01

tak si teraz vyskúšame odpoveď či nám náhodou niečo neblbne, vyzerá že pokračovať sa v témach dá aspoň teda táto je aktívna v iných som zatiaľ neskúšala

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Klebetník (Off Topic)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný