Zoznam veterinárov

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 3. Dec 2006, 14:04

Ahojte vedeli by ste mi niekto poradit veterinara v Nitre, ktory robi aj DNA vtakov.
Dakujem.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Po 22. Okt 2007, 11:34

nejblíže to mám na veterinární kliniku do zlína (MEDIPET) http://www.medipet.cz, kde se na ptactvo specializuje MVDr. Kusáková. Můžu někoho z vás požádat o případné reference na tuto kliniku (doktorku)? díky moc.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 7. Nov 2007, 23:11

jen bych se chtěla podělit o zkušenosti s mojí návštěvou na klinice medipet. arnie absolvoval první návštěvu u veterinářky - MVDr. Kusáková, kterou určitě doporučuji. vyšetření jsem se přímo neúčastnila (čekala jsem v čekárně), ale žádný cirkus se za zavřenými dveřmi nekonal. arnie asi třikrát pípnul. jak to doktorka s asistentkou dokázaly netuším :-). výsledky biochem.vyšetření jsou v pořádku. jen lehký nepoměr fosforu x vápíku (více fosforu), takže mám ubrat banánu. taky jsme odhalili možnou příčinu "štípání" ocasních per. asi prudká změna stravy. psala jsem o tom v sekci "zdravie a choroby".

BBcode:
Hide post links
Show post links

tinka :-))
Príspevky: 157
Člen od: St 17. Okt 2007, 21:57

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa tinka :-)) » Št 17. Jan 2008, 15:57

ahojte..ak by toto niekomu pomohlo, tak som na nete našla zoznam poverených veterinárnych lekárov
http://www.svssr.sk/sk/pdf/chovatelia/Povereni.pdf

alebo ešte toto:
http://www.chovatelia.sk/
a toto:
http://www.zzz.sk/?page=veterinari

:)
pohodaaa :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 20. Feb 2008, 22:04

DAKUJEM, TINKA, A CHCEM SA SPITAT, NEPOZNATE NIAKEHO DOBREHO ODBORNIKA-VETERINARA V OKOLI HUMENNEHO ALEBO MEDZILABORIEC, ABY BOL SPOLAHLIVY, DAKUJEM.CHARLY88

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Feb 2008, 21:09

Pre Charly88.
V Humennom je MVDr. Lenka Lisa, Veterinárna ambulancia, Štefánikova 27.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Št 3. Apr 2008, 12:21

Zdravím, neviete prosím vás niekto ordinačné hodiny u MVDr. Faga? Zaujímalo by ma či ordinuje aj v sobotu. Chystám sa k nemu už mesiac ale mám v robote toho toľko, že mimo víkendu sa tam asi nedostanem.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Veterinár v Trnava - Zeleneč

Príspevokod užívateľa lola » So 19. Apr 2008, 20:51

Tento pán veterinár v Trnava- Zeleneč vytiahol mojho dvojnoheho kamarata z najhorsieho:

MVDr. Richard Laktiš

Telefón: 033/ 5541309
Mobil: 0902 415 891
Email: r.laktis@apo.sk

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 19. Okt 2008, 20:23

nepoznate niakeho veterinara v okolí Ilavy, keby sa nahodou nieco stalo mojim andulkam :147: .

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ne 19. Okt 2008, 21:37

Najblizsi veterinar v tvojom pripade je dr.Faga v Trnave.Ziadny iny veterinar ktory ako tak ovlada aj vtaciu problematiku v tvojom okoli nie je.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 4. Feb 2009, 18:19

Ahojte, chcem Vám napísať moju aktuálnu skúsenosť. Minulý týždeň mi ochorela samička žaka, po tom ako ten hlúpy vírus obehol celú ľudskú rodinu, dostala to aj ona. Večer som ju zúboženú našla na dne klietky, kde ona v nikdy nechodí, nakoľko je to strachoprd a panikárka. Tvárila sa typicky ako "choré dieťa". Keď bol chorý samček, riešila som to v Trnave, Dr. Faga, takže môj prvý telefonát bol tým smerom. Žial bol do konca týždňa v zahraničí. Rýchlo som preletela fórum a na základe jednej informácie som skúsila Bennett v Bratislave. Absolvovali sme pohotovosť, dostali sme antibiotiká (do vody) a vitamíny. V sobotu sme potom mali termín kontroly. Riešila som to s Dr. Nemcom a bola som spokojná. Má skúsenosti so žakmi, vedel ako s ňou manipulovať, rady a prístup boli k veci. Dr. Faga má určite dlhšie skúsenosti konkrétne s papagájmi, ale ako variantu môžem Dr. Nemca odporučiť.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 4. Feb 2009, 19:30

Bol som,videl som,skusil som,v mojom pripade zo Zakonatorom a Aaronom, stotoznujem sa.Super pristup a zaujem o pacienta. :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » So 7. Feb 2009, 17:59

family


my sme k MVDr. Pagáčovi chodili s nasim byvalym psikom neskor ti poviem co sa bude dat ale moja kamoska s nim ma o mnoho vacsie skusenosti nez ja tak preto ti moc nechcem radit.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
sasa
Príspevky: 3585
Člen od: Ut 21. Dec 2004, 14:04

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa sasa » So 7. Feb 2009, 18:54

simka:
opravdu rada nad zlato :45:
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

diamond
Príspevky: 615
Člen od: Št 15. Jan 2009, 22:18

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa diamond » Po 6. Apr 2009, 13:09

takze na piaty krat sa mi podarilo zohnat kontakt na veterinara ktory dokaze odstranit kruzok ,MVDr Keleczenyiho.v ramci rimavskosobotskeho a banskobystrickeho kraja.
milos.kelecsenyi@mevet.sk
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom diamond dňa 06.04.2009, 13:35 -[/i][/color][/size]
[b]never eat yellow snow[/b]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ut 12. Máj 2009, 20:43

nazdarek!!
nevie niekto o dobrom veterinarovy blizko namestova alebo oravy a tak???? :190: dakujem

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ut 12. Máj 2009, 21:29

uz netreba :) stacilo pouzit :191: ze ma to nenapadlo skor [:]
je to :

MVDr. Emil Tomášek
Bysterecká 15, 026 01 Dolný Kubín
tel.: 043/5885627
mobil: 0908 683686

je specializovany na exoticke vtactvo (aspon to tak pise)
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom 123 dňa 12.05.2009, 21:32 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

jaho
Príspevky: 91
Člen od: St 14. Okt 2009, 20:30

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa jaho » Po 26. Okt 2009, 16:56

Ahoj,

viete mi niekto poradit veterinara v okoli Martina, ktory by vedel a bol ochotny prehliadnut moje neofemky. Volal som dvom veterinarkama maju problem s tym ze su to male vtaky a ze sa im tazko davkuju lieky. Verim tomu ale pochovat vtaka predtym ako ho vobec niekto videl ...
Dakujem
Jaho

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 13. Apr 2011, 13:00

Ahojte, niečo vyše mesiaca máme doma nového kamaráta - senegalca Huga, tak som preventívne zisťovala, na koho sa obrátiť v prípade núdze. Tu som našla odporúčanie na MVDr. Magica z Košíc. Ja mám ale informácie, že tento pán doktor už v Košiciach nepôsobí (pravdepodobne je v BB). Miesto neho mi bol doporučený [color=red][b]MVDr. Ladislav Molnár z UVL Košice (t.č. 0908477082)[/b][/color] Overené to ale nemám. Môžete mi to niekto potvrdoť, alebo poskytnúť kontakt na nejakého iného odborníka v KE, ktorý má prípadne vlastnú prax so zameraním na exotické vtáctvo?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lota
Príspevky: 351
Člen od: So 24. Mar 2007, 08:54

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lota » Ut 17. Máj 2011, 20:12

s MVDr. Ladislav Molnárom mam velmi dobre skusenosti, uz nam par krat pomohol

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Júl 2011, 17:58

Ahojte, kedze tiez hladam nejakeho veterinara z Kosic, tak som hladal trochu po internete a zistil som, ze veterinari su taktiez na stranke zzz.sk (zoznam zdravotnickych zariadeni) [URL=http://www.zzz.sk/?page=veterinari]http://www.zzz.sk/?page=veterinari[/URL] a na Komore Veterinarnych lekarov sa daju vyhladat aj podla specializacie [URL=https://www.kvlsr.sk/veterinarni-lekari]https://www.kvlsr.sk/veterinarni-lekari[/URL]

Verim, ze to aspon trochu pomoze.
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Mesi dňa 27.07.2011, 18:11 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

petrik1
Príspevky: 141
Člen od: Po 12. Máj 2008, 21:45
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa petrik1 » Ut 30. Aug 2011, 14:18

Veterinári sa tú premieľajú dosť často, ale nedal by mi niekto dobrý tip na odborníka na papagáje v Bratislave. Neviem, či si náš Filip len nečistí pierka, či si ich potvora nešklbe, teda nie pierka, ale biele páperie. Nahral som si to aj na video, ešte to tak mať aj komu ukázať. MVDr. Rieglera z Trnávky pozná niekto? Vďaka ;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Pi 9. Sep 2011, 18:24

na liptove vám odporúčam MVDR. Andrejčáka,je z Liptovských Sliačov mám s ním veľmi dobré skúsenosti,on aj jeho syn sú zameraný aj na exotické vtáctvo.A naozaj to vedia, bol som u neho so zebričkou,podozrenie na prskavku,nasadil antibiotiká a dal probiotikum a a prskavka fuč.

MVDr. Milan Andrejčák

Telefón: 0905 366 130
Telefón 2: 044/ 4372 153
Pohotovosť: 0918 345 737
Mobil: 0918 345 737
Email:
Webstránka: www.vetandrejcak.sk

:30:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa lola » Ut 9. Apr 2013, 17:44

Ahojte,po dlhsom case v tejto teme ma niekto skusenosti u nejakeho veterinara v Ke alebo Po?? V Po je p.Petrik s nim mam dobre skusenosti co sa tyka psikov no neviem ako papagaje..mate niekto info? dik

BBcode:
Hide post links
Show post links

dutkopavla
Príspevky: 20
Člen od: Št 13. Aug 2015, 12:14

Zoznam veterinárov

Príspevokod užívateľa dutkopavla » Pi 30. Okt 2015, 12:01

pre Bratislavakov - dobrá osobná skúsenosť- /doktorka vlastní ary /a pomohla vela papagájom vrátane môjho.

MVDr.Martina Šimeková
Ovsištské námestie 1
Bratislava - Petržalka

Po - Pia 09:00 - 20:00
So 10:00 - 14:00


0917/ 85 99 82
[/color][b]

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Zoznam veterinárov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných