moje 4 ary

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 2. Jan 2013, 10:54

Ma niekto s Vas skusenosti s odolnymi hrackami, ty moji maju naradsej rolnicky,
predtym im vydrzal ocelovy zvoncek na ryby aj 2 tyzdne, teraz je do 5 min in memoriam.
Dokonca ani plasicka na medvede u nich nema sancu, posledne sa naucili znicit aj horolezecke skoby

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 2. Jan 2013, 20:01

[quote]horolezecke skoby[/quote]
a z čeho jsou ty horolezecké skoby? tyhle spojovací materiály bývají dost silně pozinkované. tak bacha na to.

možná deny ti poradí s odolností hraček. mě se osvědčily jako odolé hračky, kde je hodně kůže.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 2. Jan 2013, 23:08

V tvojom pripade jediny hračka ktora by obstala je zvon z bieleho zlata obaleny chirurgickou ocelou zavesena na retazi ake sa použivaju na tahanie dreva :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Št 3. Jan 2013, 10:11

Teraz mam prave v aute vianocny stromcek /jedlicka/ od susedov mozno in na chvilku postaci

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa coala » Št 3. Jan 2013, 13:00

*377* si môžeš cez víkend prísť aj pre moju *377*
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » So 5. Jan 2013, 10:19

[img]http://www.parrotclub.sk/forumfull/usergallery/jaro79/AraChristmas.jpg.jpg[/img]
likvidacia jedlicky uz zacala
- Editované užívateľom jaro dňa 05.01.2013, 10:19 -

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Ut 9. Apr 2013, 21:35

Ziju, hryzu klimatizaciu, trhaju zaclony, vysekali elekrinu v stene, je s nimi radost
najvacsiu radost maju z ohryzania chvostovych pier jeden druhemu

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Ut 9. Apr 2013, 22:25

To je radosť žiť s tvojimi potvorkami teda (?) A ja si tu robim vrásky s aratingou Bubom, že nemám jedny dvere nezničené a keď mám navštevu prevesím blankytne šatky, hovorím tomu: imidž dverí, aby ľudia nepomysleli o mne :75: , že kde všade ich ešte pustím. A ako je to u vas s návštevami, Jaro?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 10. Apr 2013, 11:13

Ich pozornost sa upriamuje len na okno, akvaria, klimatizaciu, zaclony a garnize. V skutocnosti im patri asi polovica miestnosti, len extremne zriedkavo opustaju svoju siet a strom. Obcas sa stane ze uletia na par minut von cez okno, ale bud sa hned vratia alebo vrestia zo stromu pred oknom aby som pre ne prisiel, obcas vydu aj z izby ked ich nieco zaujme, ale to je len vynimocne, lebo sa boja kupelne a sprchovania vo vani .
Raz do tyzdna robim velke upratovanie a opravovanie, sadrovanie, zaberie to tak pol dna.
Jedine co mi skutocne vadi je hryzenie elektroinstalacie a stym spojene vyhadzovanie isticov, najma to vadi morskemu akvariu
S navstevami nieje problem kazdemu sa daju pohladkat, len ich nesmie chytat do ruk vtedy hryzu, najprv jemne, potom do krvi
Ak by bol zaujem je mozne sa na ne po tel. dohovore pozriet a porozpravat sa

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 10. Apr 2013, 18:57

Nebojíš se,že ti uletí,když je pouštíš na strom před barákem???

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » St 10. Apr 2013, 20:01

Preletia len par metrov a su na seba velmi zvyknute, ked je niektory z nich vzdialeny, tak sa jeden druhemu hlasia a volaju na seba. Jedine riziko je ze by ma sli hladat. Neochotne ale predsa pridu na zavolania aj ked ich nieco extremne bavi

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Št 11. Apr 2013, 11:00

Tak to já bych takovou odvahu neměla,kdyby se odněkud ozvala rána a vyplašily by se,tak jsou fuč a já bych si to do smrti vyčítala.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Št 11. Apr 2013, 19:55

Ked sa niecoho extremne zlaknu, tak okamzite priletia na mna /silvester, rozhryznutie kabla pod prudom...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa lola » Št 11. Apr 2013, 20:07

S ohladom na ich poriadkumilovnost a zamedzenie rozmnozovania musiek, chcem minimalizovat rychlo kaziace sa ovocie. Postaci im len jablko, mrkva, korenova zelenina a susene ovocie?

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Príspevky: 2244
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

moje 4 ary

Príspevokod užívateľa petra » Pi 12. Apr 2013, 21:28

No postačí. Lepší jak drátem do oka :D , ale pestrost je pestrost. My takové to hodně kazící dáváme před úklidem. Po úklidu dostávají to, co vydrží chvilku se válet na zemi a nebýt hned chlupatý.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Galéria užívateľov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných