Chameleon

lola

Chameleon

Príspevokod užívateľa lola » St 9. Jún 2010, 21:22

tak som bol v nedelu kuknut burzu v ziline, ale nik ma dopredu neupozornil na to ze tam budu aj ine zvieratka, a tak to aj dopadlo, odniesol si to jeden chameleon, teda ja som si ho odniesol domov. chameleona som uz chcel davno, s ked som tam videl misku v ktorej sa krutilo zo 10 malich zelenych, hnedych a co ja viem este akych cervickov tak som neodolal a jedneho som kupil. je to este mladatko, tak uvidime ako sa mu bude darit, zatial ma velku chut, denne aj 3 cvrkov napichne.

[img]http://www.parrotclub.sk/forumfull/usergallery/Darker/chamko.jpg.jpg[/img]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Chameleon

Príspevokod užívateľa lola » Št 10. Jún 2010, 13:42

pekný aj ja som tam bol ale bolo tam viac iných zvierat ako papagajov

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Chameleon

Príspevokod užívateľa lola » Po 14. Jún 2010, 17:20

jj mas pravdu dosledok dazdiveho pocasia, ....vtaciky si to trosku posunuli, na buduce bude viac operencov

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Chameleon

Príspevokod užívateľa lola » Po 14. Jún 2010, 19:36

Dúfam že máš pravdu ale zvieratka tam mali pekné.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Chameleon

Príspevokod užívateľa lola » Pi 10. Aug 2012, 12:16

Chameleon je velmi zaujimave zvieratko a mam na nich nezabudnutelne spomienky,ked boli deti male asi pred 15 rokmi....Choval som 1 samceka a 2 samicky zhruba 2-4 roky..samcek vydrzal dlchsie .Presiel som celkom trnistu cestu pri ich chove a dotiahol som to az do 2 znasok po 20 az 22 vajicok od jednej samicky,ale bohuzial inkubaciu som zvladal iba do 2 mesiacov a potom uz nie..vsetky vajicka mi splesniveli.Teraz so skusenostami a vybavenim by to bolo uz ine......Ale co ma pri ich chove este viac uputalo bol chov potravy pre nich a to obzvlast kobyliek.Chov kobyliek a vidiet ich 4x zvliekat az po dospelca je nieco uchvatne a nezabudnutelne..Ak niekto ma zaujem o hmyz vrelo kobylky odporucam...
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom zmrzlina dňa 10.08.2012, 12:18 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Iné domáce zvieratá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný