Maciatko-besnota

lola

Maciatko-besnota

Príspevokod užívateľa lola » Pi 24. Júl 2009, 01:39

viem ze toto nie je forum o mackach ale pytam sa preto pretoze viem ze mnohy z vas vedia dost aj o inych domacich zvieratach ako su papagaje...mojho dobreho kamarata pred casom uhryzlo u nich doma na dvore nezname maciatko.....na ockovanie sice isiel ale o dost neskor ako mal.........o tom ze besnotu mozu maz dospele macky viem....chcel by som ale opytat ze ci mozu mat besnotu aj male maciatka...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Maciatko-besnota

Príspevokod užívateľa lola » Pi 24. Júl 2009, 08:02

Male maciatka mozu dostat besnotu po matke...ale iba ked ju mala uz pocas gravidity....alebo ju mozu dostat az vtedy ak ich ukusi besne zviera....ale pokial macka nemala besnotu a nic ine ich nepokusalo tak besnota u nich nebude

Ale mozu mat vseliajake ine choroby ktore nabrali potulovanim sa po uliciach

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Maciatko-besnota

Príspevokod užívateľa lola » So 25. Júl 2009, 12:41

Mna tiez pokusal pes a o besnote viem toho vela. Ockovanie je nanajvys ucinne. Kolko injekcii dostal kamos? 5,6,12 alebo len 1? Co to znamena ze siel neskoro na ockovanie? Besnotu moze mat skoro kazdy cicavec kazdeho veku.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Maciatko-besnota

Príspevokod užívateľa lola » So 25. Júl 2009, 13:22

injekcie dostal zatial 2 ale ma ist este na 3 takze 5...neskoro znamena ze som na nete cital o besnote a tam bolo ze treba dostat vakcinu do 48 hodin....on bol po vyse tyzdni.....ale uz je to v poriadku doktorka mu povedala ze besnotu nema a ze to maciatko malo len nejaku infekciu v sebe tak mu dala antibiotika a je v poho ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Maciatko-besnota

Príspevokod užívateľa lola » Po 27. Júl 2009, 11:06

Ono sa to robi takto: ak neprides do 48 hodin na 1 silnu injekciu, tak musis prist na 5,6 alebo 12 injekcii. Este ze to bola len infekcia

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Iné domáce zvieratá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný