čo na kuny

lola

čo na kuny

Príspevokod užívateľa lola » Po 16. Mar 2009, 21:23

poradte mi ako sa mám zbavit kuny...dnes nam zabila sliepky..a je to uz druhy utok za tento mesiac...klietka ani klepec nefunguje..prosim surne

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

čo na kuny

Príspevokod užívateľa lola » Ut 17. Mar 2009, 02:51

Pes, chlpy zo psa, alebo akmas poruke ZOO tak este lepsie su vykaly alebo chlpy z tigra a podobnych seliem. Ja som bol v minulosti uspesny so vzduchovkou, ale tam bola mortalita sliepok prilis vysoka :D

A je to urcite kuna?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

čo na kuny

Príspevokod užívateľa lola » Ut 17. Mar 2009, 09:14

Ja som minuly tyzden chytil do takej klietky co sa konce zacvaknu ak tam vleze. Predavaju tu na burze.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

čo na kuny

Príspevokod užívateľa lola » Ut 17. Mar 2009, 14:54

je to urcite kuna...potkany tu maame tiez ale tie zozrali vsetku otravu co sme im ponukli...asi o 18:20 ked sa uz zotmelo som pocula ako slieoky ,,kricia'' alebo ako sa to povie..a ked som tam prisla tak jedna mala zrejme zlomene vezi a samozrejme hlavu od krvy...a vsetky sliepky s kohutom boli mimo kuriina...jedna sliepka dostala strach a zacala lietat o zivot...a potom ked som ju chytila ze ju dam do kurina tak velmi kricala...este aj dnes je v soku.....

Klietku aj klepec sme uz vyskusali..ale kuny niesu sproste ako sa vravi...a preto nezabralo nic

Pritom mame psy na dvore aj cez noc a volne pustene

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

čo na kuny

Príspevokod užívateľa lola » Št 3. Sep 2009, 18:25

mozno ,ze mas uz vyrieseny problem,ak nie vyskusaj elektronicky plasic kun [daj do vyhladavaca a hned mas z coho vyberat]

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Iné domáce zvieratá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní