BURZA KRSKANY

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » Št 25. Sep 2008, 23:30

Aojte, prosim Vas, napiste mi niekto tu presne, kde je ta burza v Krskanoch, v ktorych, pretoze som na mape nasiel viac... a kde to najdem presnejsie alebo nejake orientacne miesto, som uplne mimo nitriansky - vychodne slovensko, je to tuto nedelu? myslite, ze tam kupim senegalce alebo alexandre velke? oplati sa mi tam ist? poslite niekto nejake foto alebo napiste na ICQ 134 946 677 tuobaklat@azet.sk... dakujem velmi pekne

BBcode:
Hide post links
Show post links

deny
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa deny » Št 25. Sep 2008, 23:52

Burza je v hornych krskanoch. Treba sa stale drzat na smer-Komjatice. Krskany su cast Nitry. Nemozes to minut, bude tam strasne vela aut a este viac ludi. Alexandre velke mavaju.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » Pi 26. Sep 2008, 06:59

senegalca som tam za cely cas videl iba jedneho.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » Pi 26. Sep 2008, 08:58

Z Nitry smer Nove Zamky, Komarno. Alexandre velke kupis asi urcite. Senegalcov tiez mavaju obcas. Ja si myslim ze sa oplati aspon co sa tyka na slovensku organizovanych burz.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » So 27. Sep 2008, 00:08

Dakujem Vam velmi pekne, rozhodol som sa tam ist, tak aspon pre rozhlad :) neberiem nic predat, skor by som nakupil nieco :) no ved uvidime, co a ako, napisem potom pocity, som velmi zvedavy, vela si od toho slubujem... dakujem pekne, ahojte

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » So 27. Sep 2008, 12:17

thuoo radsej si od toho vela neslubuj. aby si potom nebol velmi sklamany.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa lola » So 27. Sep 2008, 20:05

Deko ma pravdu. Je to sice asi najlepsia burza na Slovensku ale netreba mat velke oci. Kazdy od toho ocakava ine.

BBcode:
Hide post links
Show post links

jaho
Člen od: St 14. Okt 2009, 20:30

BURZA KRSKANY

Príspevokod užívateľa jaho » St 22. Sep 2010, 17:35

Ahoj, ak sa niekto chysta z MT alebo okolia 26.9. na burzu do Nitry alebo do Krskan, ozvite sa mi na ss.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Termíny, burzy, setkání"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný