IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Pi 25. Sep 2009, 17:45

dik a nevies kedy sa zacina vystava

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Ne 27. Sep 2009, 21:08

myslim ktoru hodinu

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Ne 11. Okt 2009, 01:38

[b]Chcela by som poďakovať Coale a Saše za prednášku, ktorú mali na Exote... Baby boli ste úžasné, aj napriek menším technickým problémom ste to zvládli na jednotku s hviezdičkou...[/b] Človek sa pobavil a zároveň aj poučil. (Napriek tomu, že som si myslela, že určité oblasti chovu papagájich domácich maznáčikov ovládam pomerne dobre, vyviedli ste ma z omylu a uviedli na pravú mieru. Ďakujem. Mám ešte čo študovať.)
Celkovo výstavu ako takú vnímam pozitívne, (okrem iného sme od Deny zo stánku niesli dve plné igelitky hračiek) neviem, možno preto, že takejto väčšej výstavy som sa zúčastnila po prvý krát, každopádne som prežila jeden z najúžasnejších dní za posledné obdobie. Za čo určite ďakujem aj našim administrátorkám a ich prednáške. Ľudia, ktorí ste tam neboli určite môžte ľutovať.
Myslím, že keď poviem, že priateľovi, ktorý nie je fanatik do operencov, a o ktorého som sa bála, či nebude počas prednášky zaspávať sa prednáška páčila natoľko, že navrhol, že o ďaľšie 2 roky si urobíme 2-dňový maratón (1 deň prednášky, 2. deň výstava) hovorí za všetko... Navyše zistil, že ozaj nie som žiadny blázon, a že ten fanatizmus do papagájov nie je spôsobený ani vekom, že je to "úchylka", ktorou trpia aj ľudia jeho vekovej kategórie...
Priznám sa, že zároveň sa mi splnil taký menší sen... stretnúť zakladateľku tohto úžasného fóra naživo ( niekto túži stretnúť nejakú svoju vysnívanú svetoznámu celebritu, mne stačí ku šťastiu stretnúť Coalu :D ) a samozrejme aj zopár iných parroťákov, ktorí boli prítomní, a ktorých poznám len skrz ich príspevky... Napriek tomu, že nie som talent v nadväzovaní komunikácie... som rada, že som mala možnosť vás stretnúť a aspoň vidieť.

PS: Pre pána, ktorý ma upozornil pri fotení, že fotiť mám bez blesku... Ešte tak celkom svoj fotoaparát neovládam, bola to skúšobná fotka... po zbytok výstavy som fotila bez blesku... :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa coala » Po 12. Okt 2009, 10:12

[ot][quote]lila napísal(a):[hr][i][b]Napriek tomu, že nie som talent v nadväzovaní komunikácie... som rada, že som mala možnosť vás stretnúť a aspoň vidieť.[/i][/quote]

no ale to si urobila chybu moja, priznám sa, že ja na takýchto akciách moc času nemám, som "v jednom kole" pozná ma príliš veľa ľudí :10: ale keďže si vedela, kto som ja, tak si mala do mňa alebo do Saši drgnúť a ohlásiť sa, že "halo to som ja" ;)

predpokladám, že ty si asi bola tá sympatická dlhovlasá blondína s vlnitými vlasmi však? :11: [/ot]
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Po 12. Okt 2009, 10:53

[ot][quote]predpokladám, že ty si asi bola tá sympatická dlhovlasá blondína s vlnitými vlasmi však? [/quote]

áno tá... tá čo vás celý čas tak zaľúbene sledovala a hltala každé vaše slovo... :10:

Veď práve, že ste mali okolo seba neustále kopec ľudí tak som nechcela otravovať a zdržiavať...
Dúfam, že o ďalšie dva roky nám opäť niečo zaujímavé pripravíte a stretneme sa v ešte hojnejšom počte ako tento rok. [/ot]

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa coala » Po 12. Okt 2009, 11:11

[ot][quote]Myslím, že keď poviem, že priateľovi, ktorý nie je fanatik do operencov, a o ktorého som sa bála, či nebude počas prednášky zaspávať[/quote]

pri mne sa nedá spať :muhaha:

[quote]áno tá... tá čo vás celý čas tak zaľúbene sledovala a hltala každé vaše slovo [/quote]

škoda, že si sa neprihovorila, keď už nie na prednáške tak na výstave, však si sama písala, že si bola u deny na stánku, a v podstate tam sme sa stretávali všetci v priebehu dňa ;) [/ot]
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Po 12. Okt 2009, 11:39

[ot][quote]pri mne sa nedá spať [/quote]
no, poviem pravdu, že už po prvých piatich minutách skonštatoval, že si riadne číslo :10:

Ja som vás tam videla len som nemala odvahu sa drzo vtierknuť. Ale veď nie je ešte všetkým dňom koniec (dúfam), hádam ešte dostanem druhú šancu... ;) [/ot]

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
irena
Príspevky: 2768
Člen od: So 7. Jún 2003, 21:31

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa irena » Po 12. Okt 2009, 19:38

[quote]en som nemala odvahu sa drzo vtierknuť[/quote]
Jé, to jsi tedy klidně měla. Však my nekoušem. :D
Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Po 12. Okt 2009, 19:58

[quote]Jé, to jsi tedy klidně měla. Však my nekoušem. [:D] [/quote]

mě připadalo, že každou chvíli kousneš, když bylo půl třetí ráno a vypadalo to, že coala právě začíná mluvit :D :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Po 12. Okt 2009, 21:08

[ot]
Ja sa polepším... nabudúce budete radi keď sa ma vôbec zbavíte ;)
[/ot]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Po 12. Okt 2009, 21:17

Zklamání. Jak jinak to nazvat. Hrnu se k Ireně v neděli ráno s tím, jak budu trousit uštěpačné poznámky na adresu zelených ksichtů a škodolibě nabízet něco tvrdšího k pití, ale moje zlá a škodolibá povaha, pro kterou jsem v kolektivu tolik oblíben, tentokrát zůstala neukojena. Některé přítomné jsem dokonce viděl i jíst aniž by při tom musely objímat záchodovou mísu. Fuj, styďte se, takhle mi kazit radost :kill:

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa coala » Po 12. Okt 2009, 21:43

[ot][quote]liaj1 napísal(a):[hr][i]když bylo půl třetí ráno a vypadalo to, že coala právě začíná mluvit :D :D[/i][/quote]

liaj1 ja som ti nejako ublížila? :muhaha: alebo si ma už tiež mala plné zuby? :muhaha:[/ot]
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa lola » Ut 13. Okt 2009, 16:46

[ot][quote]liaj1 ja som ti nejako ublížila? [:muhaha:] alebo si ma už tiež mala plné zuby? [:muhaha:][/quote]

jejda, coa. to vůbec! myslela jsem to jenom v dobrém :-) [/ot]

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
irena
Príspevky: 2768
Člen od: So 7. Jún 2003, 21:31

IV. Medzinárodný seminár Exota 2009

Príspevokod užívateľa irena » Ut 13. Okt 2009, 17:46

[quote]půl třetí ráno[/quote]
To si pleteš, bylo půl čtvrté. :D Bylo to fajn, takhle si pokecat.
Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Termíny, burzy, setkání"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných