Senegalčica Lorinka

lola

Senegalčica Lorinka

Príspevokod užívateľa lola » Št 24. Feb 2011, 21:26

Dnešný deň sa mi zdal, že začína dobre - otec nás s bratom vzal lyžovať na jeden deň na Stuhlek.....
Ráno som ani nebola doma, spala som u babky a už o 7 sme vyrážali.... Keď sme sa vrátili (k babke) všetko bolo znovu fajn, ale potom pre mňa prišla mama a povedala mi, že ráno našla ležať Lorinku na dne klietky...... Keď to povedala, povedala som si - nie to nie je možné!!! Ale stalo sa......
Bola s nami len 3 krátke mesiace..... dúfala som, že túto zložku nechám napokoji aj 20 rokov....... ale skončilo sa to inak. :12:
Mamina ju zaniesla na pitvu a zistilo sa, že mala metabolický problém a nemohla stráviť potravu.... Nedá sa zistiť, či to bolo vrodené alebo nie, ale aspoň ju už nebolí bruško. To ma utešuje a drží nad vodou.
Posledné dni viacej zobala a bola zmĺknutejšia, ale neprikladala som tomu význam... Nemyslela som si, že sa stane niečo práve Lorinke a tak skoro...
Aj keď so mnou nebola dlho, bola súčasťou rodiny, len ma mrzí, že tu nemohla byť dlhšie :(

Odpočivaj v pokoji, navždy budeš mať svoje miestočko v mojom srdci...

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní