Môj malí priateľ. (Báseň od srdca)

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 7. Feb 2011, 13:05

Prajem vám príjemný a pekny deň,
Pekný deň pre mňa už dávno skonal,odyšiel pred Vianocami skonal v klietočke malej môj vtáčik môj priatel milovaný.
Banovala,plakala, kričala som na celí svet:"Prečo ja!Prečo ja!,, V žiali velkom plávala som !Nevedela som sa dostať na breh.
A na druhé teplé ráno už nebol s nami môj malí vtáčik milovaný.
A teraz je zakopaný u nás na balkóne v črepníku.Dožil sa až šiesťich rokov od tích štiroch mojich rokov pestovala som k nemu lásku prevelikú a zrazu odišiel bez rozlúčky bez pozdravu len tak nalahko.

Toto bola báseň od srdca pre moju zebričku (2003-2009)

Maj sa dobre v nebíču :12: chíbaš my moc ! RAZ SA STRETNEME. *300* PAPA

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 7. Feb 2011, 13:19

je mi to velmi luto, simi, tvojej zebričky, ale môžem sa ťa opytať, prečo ho máš na balkone v črepniku? *291*

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 7. Feb 2011, 13:26

Lebo bývam na sídlisku a bála som sa že ho vyhrabe mačka alebo niečo tak.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 7. Feb 2011, 13:37

...ale to je život, moja zlatá. Nemala by si ju naozaj takto na balkone uschovavať, je to z hadiska zdravia nebezpečne, ale aj ty ho maš stale na očiach a vlastne sa tym sama tyraš. A to nieje ani len trošičku "normal",zamysli sa nad tym, niekde nahodou prebehne nejaka epidemia a niekto z tvojich susedov vie, kde ho maš a budeš mať ešte aj problémy s hyg. uradmi a tak.., mala by si ho zakopať niekde v lese a nechať si ho len vo svojom srdci ako spomienku, lebo môžeš ľahko zdeprimovať a ochorieť, simi. Tak hlavu hore a konaj, dievča moje, musiš sa s tym vyrovnať a isť dalej ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ut 8. Feb 2011, 15:33

Je mi to veľmi ľúto... :( Ale sújlasím s bublinkou.......Mala by si ho dať niekam inam...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 9. Feb 2011, 10:40

aj mne to je velmi luto.
taktiez suhlasim s bublinkou a sallynou. na balkone v crepniku mat zakopanu zebricku nie je najlepsie. mala by si ju zakopat niekde inde. a nemysliet na to ze nejaka macka pride alebo nieco take. proste len ju mat v spomienkach a mysliet na nu v dobrom. to nie je ani pre psychyku dobre si myslim takto mysliet na vtacika ci neprisla macka alebo daco ine.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný