Príbeh našej korelky Lili :(

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Príbeh našej korelky Lili :(

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 16:28

Bol to vlastne najdúch, ktorého sme priniesli 2 týždne pred dovolenkou.Vôbec sa nás nebála,bola hladná smädná.Prvú noc spala s našími andulkámi Pipom a čvirkom.Kúpila sa väčšia klietka , ale väčšinou bola mimo klietky.Preletela sa po izbe sadla mi na plece,hladkala som ju škrabkala. Bol to môj aj manželov maznáčik.Pískali sme jej ona odpískala vyspevovala aj pred zrkadlom.Milovala piškoty, tyčinky,ale ovocie odmietala.Ked muž prišiel s práce bola na dverách a ked si ľahol k pc priletela mu na plece:)Prežili sme s ňou krásne chvíle a prišiel marec 2011.Začala ju pobolievať noha:( šla som k veterinárovi a dal jej antibiotiká.Ale na druhý deň bolo ešte horšie.Prestávala piť jesť zdržovala sa na dne klietky.Prihovárala som sa jej aj som plakala ,ale po mne kukala a zaspávala:( Domov ešte stihol prísť aj môj manžel,aj to stihol.Zobral ju do ruky položil na vankúšik hladkal ,ona sa naposledy naňho kukla a o 17.30 2.3 2011 nám odišla do vtáčieho neba:(
Spinkaj sladko papúšik stále nám chýbaš:(

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autorky Robbi publikované dňa 27.07.2011, 22:20
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní