na to asi nikdy nezabudnem :(

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

na to asi nikdy nezabudnem :(

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 16:25

Boli prazdniny akurat sme sa vratili domov z vyletu. Ked na nas nieco zapistalo zo stromu mama sa isla pozriet bola to kraaasna zlta korela bola unavena tak ku nam zletela dali sme ju do klietky dali vodu a jedenie. Korela najskôr nechcela jest potom zacala uz som ju brala ako za vlastnu hravali sme sa sopolu ale bolo vydiet ze predosly majitel si ju vycvicil nebala sa nam ist na prst no bola som v 7 nebi. Raz ked sme sa hrali s kamaratkami vonku az do vecera isla som domov. Mama mi oznamila hroznu spravu PIPO umiera mala som hrozny pocit nevedala som co robit
a ked som to uboziatko vydela ako sa trapi... snazila som sa mysliet ze sa mu nic nestane ze je iba smädny. Dali sme ho do klietky ja viem mozete si mysliet ze sme nic nerobili ale bolo to tak nahle ze sme nestihli ist ani ku veterinarovi. Na druhy den PIPO zomrel nevedela som co robit mali sme ho tri tyzdne a zvykla som si nanho ako na dlhorocne zvieratko. Ale viem ked zomrie domace zvieratko
akoby umrel 1 clen rodiny :\'(

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autorky FIFI publikované dňa 18.08.2011, 18:35
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný