Andulka Lola

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Andulka Lola

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 14:36

aj taketo veci sa stavaju...lutujem, ze som ju nezachranila:(

Pred dvoma rokmi som mala andulku Lolu. Bola krasna. Mala zeleno-zlte sfarbenie. Az ziarila-taka bola pestra. Milovala som ju. Bol to moj jediny milacik. Nosila som ju na ramene, niekedy mi vzlietla na hlavu, a dobkala ma tam. Mne to samozrejme nevadilo. Tak, ako sme aj zaspavali spolu, tak sme aj vstavali. Krmila som ju vseliakym dobrotkami, spolu sme obedovali, samozrejme ona nejedla moje jedlo, ale specialne pripravene pre nu. Nikdy sa nenaucila rozpravat, no mne to bolo jedno. Hlavnaved, ze bola zdrava:D. Keby sa jej nieco stalo, nikdy by som si to neodpustila. To som si hovorievala. Ale zbytocne:(. Den co den Lola prestavala jest, pit, sedela len ja jednom mieste na bidielku, dokonca uz sa ani poriadne neudrzala na nozkach. Vtedy som to uz nevydrzala a otec ma zobral k veterinarovi. Veterinar zobral andulke trus na robor a andulku si tam pre istotu nechal. Mali sme tam o dva dni prist. Tak som tam sla. Nemohla som ani spat, nic. Myslela som len na Lolu. Veterinar povedal, ze rozbor ukazal vnutorne parazity a ze andulke sa uz neda pomoct. Povedal, ze kedy sme tam prisli hned, ked prestala jest, tak jej nasadi vitaminy, nejake lieky, a nejako by sa z toho dostala. Ale zial bohu, bolo neskoro. Andulka chradla, bola uplne podvyzivena, a tak jej veterinar pichol injekciu a o par minut zomrela. Bol to moj najhorsi den zo vsetkych. Andulku som zobrala v klietke domov, urobila som jej hrobcek v zahradke. Kazdy den, ked idem okolo, vycitam si, ze som ju mohla zachranit, ale neurobila som to...velmi mi chyba:(

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autorky ewa publikované dňa 31.08.2010, 14:32
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný