žako prosim o pomoc

lola

prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 19. Sep 2012, 14:54

Prosim o pomoc radu alebo nazor proste o cokolvek.Mame problem so zakom ma 8 rokov zacala mat problemy ako take pod nozickami jej vznikli rany otvorene pravdepodobne si to sposobila sama vytrhanim peria a naslednym zanesenim infekcie takze sme zasli k veterinarovi ktory jej pichol antibiotika a kazal nam prist o tyzden na dalsiu davku a takto sme tam boli 4 krat po sebe teda s tyzdennymi intervalovmi potom navrhol alternativu ako je vycvikavanie koze to mi pripadalo dost drasticke a tak som skusila dalsieho doktora a prosila o pomoc.Ten jej zacal tiez pichat antibioticku liecbu ktora trvala 10 dni kazdy den po sebe antibiotika a potom jej pichol antibiotika ktore mali ucinnost 7 dni plus stereoidy na tychto injekciach bola dva krat a po druhej injekcii bola na nej v nedelu v pondelok zostala velmi malatna zacala odmietat jedlo vodu cokolvek len sedela na bydielku mala nasuchorene perie a spala a spala a spala a zvraciala za vsetok ten cas liecby rapidne schudla to jest zo 500gr na 400gr tak sme sa vybralina pohotovost zobrali jej krv urobili rentgen vsetko bolo ok tak som zacala hladat odbornika a nasla som a dnes sme sa dostali az do Brna doktorke Grimovej ta jej odobrala krv tvrdila ze tie vysledky co som priniesla to jest vysledky krvi rentgen je malo vysetrila trus trus bol v poriadku krv bude az v piatok dosli sme domov a dorotka zasa zvraciala a papat nechce neviete mi niekto aspon nieco poradit aspon to ako ju nabudit k jedlu skusala som jej dat vsetko co velmi lubi a nic,pit jej davam zo striekacky ako tak sa dari jej aspon pitie davat.ale jedlo odmieta a ked tak ho vyvracia.prosim o akukolvek odpoved vopred dakujem.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa coala » St 19. Sep 2012, 15:18

ako chápem, že si vystresovaná ale na takéto príspevky typu s názvom prosím o pomoc, neprečítanie si pravidiel vytvorenie x účtov atď som alergická [:]

si pustená do nováčikov a téma premenovaná a presunutá tiež

čo sa týka žaka už si urobila maximum a prešla toľko veterinárov, že chuderka žakina potrebuje v prvom rade kľud
Dr. Grymová je odborník na mieste nechaj to už na nej

jedine čo mi vadí, je to obrovské množstvo antibiotík čo dostala, ale s tým sa nedá spraviť nič
momentálne by som ju nenútila do ničoho a počkala ako bude ďalej
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Coala dňa 19.09.2012, 15:19 -[/i][/color][/size]
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 19. Sep 2012, 15:24

Ano mas pravdu neviem sa tu v tejto stranke a vobec v nejakej orientovat nejsom ten typ tak mi to prepac bojim sa o nu a uz si neviem rady tak robim co sa da.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 19. Sep 2012, 20:52

Zomrela mi v rukach o 18:00

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 19. Sep 2012, 23:23

Viem ze mi ju uz nic nevrati ale zaoberat sa na takomto fore stym co coala je troska smiesne trapne.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa coala » Št 20. Sep 2012, 00:29

[quote]dorot napísal(a):[hr][i]... zaoberat sa na takomto fore stym co coala je troska smiesne trapne.[/i][/quote]

kľudne sa na mne "vyzúr" ak ti to zmierni bolesť
neboj viem dobre ako ti je
a ver mi, že to čo prežívaš by som nikdy nepriala ani najväčšiemu nepriateľovi :=-
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 20. Sep 2012, 10:23

Kruta bolest prazdno

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 21. Sep 2012, 09:36

Uz ju mam naspet doma aj ked v keramickej urnicke ale je pri mne citala som si in memoriam a prosim coalu aby mi napisala co sa stalo v jej pripade prosim teda ak stym nemas problem ak nie nevadi nic sa nedeje dakujem

:-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa coala » Pi 21. Sep 2012, 11:06

čo ti napísať je to rok a trištvrte a bolí to akoby to bolo včera

my sme nemali žiadne príznaky choroby, žiadne nechutenstvo, žiadne našuchorenie, proste nič,
Tara sa správala úplne normálne, keď som išla do voliéry kŕmiť, našla som ju padnutú, bola ešte teplá :12:
predpokladám, že jej niekde praskla nejaké cievka alebo infarkt
nemala žiadne voľným okom viditeľné zranenia, žiadna krv, žiadne zvratky, nič na telíčku, bola v perfektnej kondícii
pitvu som robiť nedala, už odpočíva v truhličke, mám ju zakopanú na záhrade pod magnóliou, vždy si na ňu spomeniem keď idem okolo
ale chýbať neprestala :-(

a týmto ukončujem debatu o mojej Tare, ver mi ešte stále sa mi ťažko debatuje a pri spomienke na ňu ma chytá depka

prajem ti veľa síl a neboj už ju nič nebolí, už jej je lepšie :=-
možno práve spolu s Tarou a ostatnými našimi "parrotodídencami" (a že ich tu za tie roky je žiaľ dosť) nás práve ohovárajú v tom svojom vtáčom nebíčku :11:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 21. Sep 2012, 12:18

Dakujem ti zo srdiecka a dufam ze mas pravdu ze nas ohovaraju a ze ich uz nic nikdy nebude boliet, (!)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 21. Sep 2012, 22:47

Dnes som bola z domu prec odvtedy dosla som domov a ticho ziadne ahoj ziadny zvuk ziadne zazvonenie zvoncekom ktory ma v klietkenic ticho prazdno nic len hrozna bolest v srdci oci pre plac a znova to iste plac bolest bezbrannost a asi aj hnev a hlavne sama na seba [:]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 21. Sep 2012, 22:53

Jej klietocka tu zostane este dlho patri sem ale aj snou len ona v nej chyba,teraz je v urnicke a okolo nej hori velke svieckove srdiecko ktore hori len a len pre nu dorotku moju dievcatko moje :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

deny
Príspevky: 770
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa deny » So 22. Sep 2012, 13:28

Mrzi ma to. To cim si teraz prechadzas tu zial viaceri velmi dobre pozname. Ked to postretlo mna presne som vedela ake pocity pridu: neskutocny smutok, hnev, sebaobvinovanie, beznadej, clovek by neveril ale az fyzicka bolest - a tieto pocity sa stale dokola striedali. Ked mi niekto povedal, ze ,,cas vsetko vylieci,, tak som mala chut vrazdit a bola som presvedcena, ze to urcite nie je moj pripad....Ale cuduj sa svete ono to funguje (pozdravujem whal :11: ). Nie je dna, kedy by som si nanho nespomenula ale skutocne sa s tym clovek zmieri a dokaze zase zit, dokonca sa smiat a tesit zo zivota. Teraz je pre teba toto nieco take nepochopitelne ale skutocne ta chvila postupne pride.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ne 23. Sep 2012, 00:20

Dakujem za vsetko vseticko co mi niekto napise mam pocit ze mi to dost pomaha.aj ja neznasam negativnych ludi ale toto co prezivam je zatial najvecsia bolest aku som zazila a uz so zazila vela velmi zlych bolesti strasti a strát dakujem komukolvek kto napise hocičo.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ne 23. Sep 2012, 09:40

:-( :-( :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ne 23. Sep 2012, 16:53

Smutok,smutok,smutok a slza v ociach.Hned sa mi pripomenul aj moj smutny zazitok spred 10 rokov zo straty 2 parov ar cervenobruchych.Tiez som dlho nemal skoro ziadnu naladu a pozeral na volne miesta v klietkach.Cas zahojil a otupil rany a teraz veru tazko najist vhodne slova na Tvoj zial,ale v duchu sucitim :=-

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ne 23. Sep 2012, 17:50

Dakujem aj tebe zmrzlina tato bolest je neskutocna neviem to sem do tychto riadkov ani napisat to je neopisatelna bolest :-( :-( :-( :-( :-( :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Po 24. Sep 2012, 10:46

Ak by mi niekto vedel poradit ako mam postupovat aby som sa dostala aj dalej v tomto fore najviac mi pomaha tato stranka som tu kazdu volnu chvilu a na vela prispevkov by som chcela reagovat a neda sa dakujem

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Po 24. Sep 2012, 21:28

Kolko rokov mala Tara?

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa coala » Po 24. Sep 2012, 22:38

9
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Po 24. Sep 2012, 23:39

Dufam ze sa stohoto vsetkeho dostanem dakujem jej ze mi dala to vsetko a dakujem vsetkym a hlavne coale dakujem

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ut 25. Sep 2012, 00:11

Dakujem tebe coala dufam ze uz ju nikdy nic nebude boliet :-( :-( :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ut 25. Sep 2012, 20:36

Chcem sa este opytat chcem vediet nazor co si kto mysli o tom ze by som si kupila noveho zakinka.ja osobne mem pocit ze by som tymto ublizila najviac a berem to tak ze ju velmi sklamem aj priatel ma tento nazor ze nech pockame aspon rok,len my tatko stale hovori ze mi to pomoze ze by som sa starala a ze by mi nebolo az takto smutno nebolo by tu take ticho ale neviem tak ak niekto ma podobny stav aky mam ja nech mi napise alebo mi stacia aj nazory dakujem ;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

daniela
Príspevky: 49
Člen od: Ut 14. Jún 2011, 21:51

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa daniela » Ut 25. Sep 2012, 21:04

Ja som zato aby si si kúpila ďalšieho aspoň sa budeš mať rozptýlenie a nebudeš musieť pozerať na prázdnu klietku.Uvidíš ako Ti take mlaďatko poteší srdiečko.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ut 25. Sep 2012, 21:56

Daniela dakujem,ja si stale hovorim ze je to hrozne svinstvo nahradit ju niecim novym len mi to stale vnucuju rodicia ze vedia ze mi to pomoze a viem ze mi nikdy nechcu zle tak ma potom napadlo sem napisat co si o tom myslite vy vsetci ktory viete ako takyto vtacik dokaze chybat za cely ten cas co som ju mala som bola bez nej dva krat na dovolenke a to som ju na ten cas zobrala ku rodicom a ked som na tej dovolenke bola som stale volala rodicom co dorotka ci neni smutna a na pocudovanie u nich bola taka ako doma rozpravala tesila sa urcite vedela ze to je len docasne u nich a potom ked sme dosli domov tak mi ju tatko az nechcel vratit tak ju lubil ako prosil ma oddaloval cas na to aby som si ju zobrala spet.a rodicia vzdy ked dosli ku nam tak tatko isiel hned za dorotkou a to tu doma toho teda mame dost vranu,psikov,macicku ale ona bola vzdy na prvom mieste ;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní