žako prosim o pomoc

deny
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa deny » Ut 25. Sep 2012, 22:17

Mne to dost pomohlo, ale ja som noveho clena doniesla az po cca 6 mesiacoch. U kazdeho to je individualne. Niekto potrebuje viac casu, niekto menej. Na toto neexistuje navod ani ziadne odporucanie. Treba sa riadit vlastnymi pocitmi. Ja som vlastne Frankieho ani neplanovala ale nahodou som na neho narazila a spontanne sme sa prenho rozhodli. A potom som prisla na to, ze ma v zltom citese datum vyliahnutia presne v den ked mi Artur zomrel. Nahoda??? Neviem ale Arturove miesto nenahradi uz nic, ale ja sa citim o dost lepsie :-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ut 25. Sep 2012, 22:27

Ano Deny ze je to asi tak ako to ta dotycna osoba citi len ja stale neviem co a ked si pomyslim na to ze by som tu mala malicku tak mam pocit ze to je male chudatko ktore cakalo az na mna a zas ako schyzofrenok mam v tom momente na seba nervy ze zradim sklamem a zalepim si oci po nej a ze to je jedno svinsvo ;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

petrik1
Člen od: Po 12. Máj 2008, 21:45

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa petrik1 » St 26. Sep 2012, 15:12

Veľmi ma mrzí čo sa tvojej žakyne stalo. Viem sa vžiť do tvojej kože. Čas všetko zahojí, ale teraz je to príliš čerstvá rana. Smútim s Tebou. S novým vtáčikom sa ponáhľať netreba, prvá veľká bolesť musí odznieť, sám neviem, či by som chcel iného.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
irena
Člen od: So 7. Jún 2003, 21:31

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa irena » St 26. Sep 2012, 18:54

[quote] tak ma potom napadlo sem napisat co si o tom myslite vy vsetci ktory viete ako takyto vtacik dokaze chybat[/quote]
Chybět bude pořád. Já si pořídila druhého po půl roce asi. Pomůže to, ale není to náhrada a já ani nechtěla náhradu, ale koukat na prázdnou klec, místo, misky - to je na pláč. Tak je zase veselo......
Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 26. Sep 2012, 20:22

Irena mas pravdu urcite chybat bude stale viem to inak sme mali pred rokom tento isty problem sestre zomrel psik a zas tatko jej kupil noveho a dnes mi hovori sestra ze to steniatko ju vytrhlo stoho bludneho kruhu ze nebrala tu malu zlobu myslim toho psika ako nahradu ani ako radost ale len to ze sa o nu musi starat ze je za nu zodpovedna a dnes hovori ze keby ju vtedy nemala doteraz sa nevie zasmiat

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 26. Sep 2012, 20:27

Teraz ma najviac boli pohlad na prazdnu klietku, prec ju dat neviem tu bola stale tu mala svoje miesto aj ho bude mat.pocujem zvuky ktore robila pocujem ako mi hovori dievcatko moje pocujem ako krici na psa Edo namiesto chod, (!)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 10:48

objednaj si papucha z odberom za par mesiacov...ver ze tvojmu pauchovi nijak neublizis, naopak nemyslim ze by chcel aby si sa takto trapila...zivot ide dalej a hladaj stastie tam kde je nie tam kde bolo...

ak ti priatel hovori ze mas pockat rok je to mozno preto ze by si rad od papucha oddychol - ber to v dobrom, je vela veci ktore musi clovek papuchovi obetovat a nevidim natom nic zle si teraz par mesiacov uzit tie veci ktore si si s papuchom nemohla a potom horsa do noveho dobrodruzstva a novej vychovy...

zijeme len raz a kratko tak si to treba uzivat a nie sa tolko trapit...

p.s. velmi pekne by som ta chcel poprosit aby si svoj smutok neprenasala po celom fore, pis svoje zazitky svoje spomienky ale len tie dokym neodisiel...pomoze ti to zmenit myslienky z negativnych na pozitivne...

tak sa tu uz netrizni a radsej napis nejake funny prihody

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 13:05

Johny ano mas pravdu aj v tom ze roznasam len negativne pocity je to moja zla stranka vzdy ked trpim chcem to vykricat celemu svetu ale ver buden sa snazit uz nepisat to ako mi chyba,uz inak aj mam lepsiu naladu uz sa dokazem aj usmiat takze je to somnou lepsie cas cas cas.a aj to ze priatel nechce je naozaj tak ako si napisal az som sa zacala smiat ked som citala ze si chce od papucha oddychnut jak keby si nas poznal,a funny prihody budu :-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 13:10

takto ma vizerat spominanie na milovanych ;-) keep smiling

ak budes chciet spravim dalsi psychologicky rozbor vasej domacnosti, kristalovu gulu mam zahriatu :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 16:02

Ok ak budem potrebovat dam vediet ale teraz povedz ako dlho mas ty zakinka ako sa vola aco vyvadza ak mozes :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 17:30

vsetky informacie tu najdes, hladal ;-) som zvedavy ci vsetky pozbieras....

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 21:40

Ok idem na to :) len nech viete vsetci dnes mi rodicia doniesli prirastok branila som sa bala vycitiek ale tak ma doglvala ze som neni schopna protestovat poslala mi ju asi Dorotka nech nesmutim laska moja :=-

BBcode:
Hide post links
Show post links

lota
Člen od: So 24. Mar 2007, 08:54

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lota » Št 27. Sep 2012, 22:29

a foto nebude?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 22:52

Lota malej?novej?lebo dorotkina fotka je tak len neviem koho myslis

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Št 27. Sep 2012, 23:21

Johny hej pozri pripada mi ze mas tu gulu zahriatu na vsetkych neber to ironicky ani nijako inak je to zo srdiecka a z precitania tvojich prispevkov :=-

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Sep 2012, 09:43

Chcem sa vas opytat na nazor vcera bola mala donesene preto mala lebo este nema meno a problem mame malicky u chovatela bola na vtacom strome a ked neboli doma tak v klietocke aj cez noc bola v klietocke tada tak nam to on povedal ale ked ku nam dosla tak som ju vylozila z prenosky na stol zoznamila som sa snou a ponukla jej dobrotky potom som ju dala hore na klietocku a bolo vsetko ok sedela na jednej nozicke a vrzgala zobacikom potom chytila nejaky mensi osial lebo nechcela byt ani na klietke ani v klietke zo vsadial odletela ani na stole ani nikde tak som ju dala do klietky lebo mala uz dost padov a v klitke uplny amok asi 3 hodiny krik narazanie do klietky litanie v klietke potom sa asi unavila zasa jedna nozicka a vrzgot potom som zavolala tomu chovatelovi ze aky bol prichod domov a ako vsetko prebiehalo a on mi povedal ze ona mala ist hned do klietky ze nemala byt pustena ze sa musi zo vsetkym zoznamit tak sa pytam ci mate niekto svoj nazor alebo radu ako postupovat lebo odvtedy nepapala a nepila rano som ju chcela pohladkat a hned chytila taky amok ako vcera vyletiet ustedrila par glvancov tak som ju zavrela a prihovaram sa jej nemam potuchy ci je to ok lebo ked som si doniesla dorotku ta bola zviknuta na klietocku tak som si ju pstupom casu naucila aj chodit von ale tu sa bojim ci bolo spravne ju zavriet ked bola pustena pred tym ako bola u nas ;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Sep 2012, 16:06

Nenajde sa tu ani jeden kto by mi poradil?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Sep 2012, 16:21

pis radsej rovno do fora, novacikov cita menej ludi....

je to stres z noveho prostredia, ake mas vlastne informacie o papuchovi? je to cesrtve mlada alebo uz trochu starsie papuch...urcite by som ho dva - tri dni nevyberal z klietky nech si zvykne na priestor, na klietku, ne vie ze v nej je mu bezpecne a nic mu nehrozi... mozno ma niekto iny nazor ale ani ruku do kliekty by som mu nedaval, je to jeho teritorium a musi vediet ze tu sa mu nic zle nestane, inak sa v klude nenaje...a neboj papuch je zviera a ma instinkty, pokial je zdravy urcite hladom neumrie...teda pokial uz vie sam luskat a necaka na krmenie...

myslim ze toto bolo trochu na rychlo ale je to asi uz jedno :)

p.s. vsetko su to moje dohady a skusenosti pouze s 1 zakom takze si pockaj aj na radu skusenejsich...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Sep 2012, 22:43

Ok dakujem johny za vsetky rady

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Sep 2012, 22:53

Ajja si myslim ze to bolo unahlene ale bola mi donesena a uz ked je tu tak je to male babetko moje musim sa o nu starat

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ne 14. Okt 2012, 22:08

Stale to boliiii,o 5 dni to bude mesiac co odisla navzdy,aspon to ze som ju mala v naruci :-(
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom dorot dňa 14.10.2012, 22:09 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » St 17. Okt 2012, 11:10

Je mi to luto viem čo prežívaš aj mne sa to stalo :( drzim palce aby si sa s tym vyrovnala

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Pi 19. Okt 2012, 16:19

Frederika dakujem,ak mozem vediet co stalo v tvojom pripade?Dnes 19.9.2012 o 18:00 to je bude mesiac,Dorotka je tu snami v urnicke a horia jej sviecky v tvare srdiecka (!)
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom dorot dňa 19.10.2012, 16:20 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » So 27. Okt 2012, 12:32

Moja korelka :( Pipo no mala som ju len krátko asi mesiac dostali sme ju od rodiny bola zdravá čulá a ja som si ju nesmierne obľúbila nemala som žiadne zvieratko lebo predtým mi zomrel môj zajačik (zajačí mor) tak mi chceli naši spraviť radosť...
Bol prítulný v pohode mi išiel na plece chodili sme spolu po dome a tak...pískala som mu a on mne... ale všimla som si že občas išiel po bidle a z ničoho nič spadol a že mal problém z lietaním(neletel dlho iba krátko)tak som s ním mohla chodiť aj von ale pod stálou kontrolou.Potom som Pipa dala do klietky a šla von s kamarátkami bolo leto.Večer som prišla domov a Mama mi povedala že Pipo umiera.Ja úplne videsená som hľadala hocijakú zámienku aby to nebola pravda.Nie on je iba smädný ale to som iba klamala samu seba videla som že Pipo jednoducho bol na tom hrozne rozplakala som a Pipa som hladkala a dali sme ho do vistlanej krabičky a stále som si v duchu opakovala on je iba unavený...Potom som Pipa pohladkala a šla s nádejou spať.Celú noc som nemohla spať a len som sa modlila aby to prežil...Ráno bol Pipo mŕtvy... a ten smutný pohľad ako tam Pipo ležal v krabičke Preto to viem pochopiť teraz to boli 2 roky od vtedy a mám novú korelku sivú nie žltú ako Pipa...Tak držím palce máte na neho peknú spomienku :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

žako prosim o pomoc

Príspevokod užívateľa lola » Ut 30. Okt 2012, 20:07

Frederika dakujem,prave tie spomienky na Dorotku pomahaju a aj nova Zofinka ;-(
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom dorot dňa 30.10.2012, 20:10 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní