Felixko

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Felixko

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 17:29

Mala som vtacika volal sa Felix. Bola to andulka. Velmi pritulny samcek. Mala som ho velmi rada krotila som ho bol uplne krotky nauceny viaacerim veciamm. Mala som ho strasne rada. Jedneho dna som sa rozhodla, ze je von uz dostatocme teplo ( naozaj uz bolo vyborne) a dj svojho andulaaka von. No a tak som to robila castejsie. No jedneho dna som ho nasla mrtveho na dne klietky. Bolo to hrozne. Neprajem to nikomu aby take nieco zazil. Bol to moj najlepsi priatel sice som mala vela inych on bol so mnou stale a ani nebol stary mal asi tak rok. Mala som hrozne ale fakt hrozne rada.Podla mna dostal upal zo slnka. Po urcitom plakani a prezerni ci este nahodou nedycha som ho isla pochovat. Pod jednu malicku paprad v zahrade. Dnes tam mame prekrasnu paprad taku krasnu som este nevidela. Aj on bol strasne krasny, a teraz uz nanho spominam ln v dobrom.

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autorky timejka97 publikované dňa 21.06.2009, 17:26
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Spomienky na našich zosnulých miláčikov"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní