chov kanarov vo voliere

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » Po 15. Dec 2008, 21:17

Chcem sa opytat ake mate skusenosti s chovom kanarov vo vacsiej voliere spolu

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Bez vlastnych skusenosti sa nepohnes

Príspevokod užívateľa lola » Ut 16. Dec 2008, 13:13

S tymto skusenosti nemam ale vyskusaj ako sa budu znasat. Ak to nebude fungovat, nech spolu uz niesu... Vela stastia pri testovani... ale nezabudni ak udu nezvady :121: musia od seba! Ak by nastali problemi precitajh si aku radu som dala uzivatelovi Sterzen. :34: je uplne mozne ale ze sa do seba vtaciki zalubia. To je ta lepsia moznist :) ale info mozes hladat aj na :191: .sk

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
sasa
Príspevky: 3585
Člen od: Ut 21. Dec 2004, 14:04

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa sasa » Ut 16. Dec 2008, 14:01

[ot]
[quote]S tymto skusenosti nemam[/quote]
tak proboha nerad a jdi hrat na kytaru nebo ping-pong nebo jdi na prochazku se psem. hlavne uz vstan od toho PC! :45: [/ot]
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » Ut 16. Dec 2008, 17:30

Kvetinka15 ja už suhlasím so Sašou ja sa rada zastanem nováčika ale čo je toto za rada ? za prvé ked nevieš neraď a za druhé hlavne nerad blobsti pretože kolkokrat môžeš spôsobit začinajucemu chovatelovi problemi...
Prepač Saška, že to po tebe opakujem...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » St 17. Dec 2008, 15:46

@Naty
ak myslis tym novacikom kvetinku15 tak sa jej radsej pozri do profilu ( je tu zaregistrovana uz 279 dni ).
aj ty obcas radis bludy. kvetinka nie je jedina

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » St 17. Dec 2008, 15:59

[ot]Hamilton - to že sa niekto registroval pred cca pol rokom, neznamená, že sa tu vyzná. Počet príspevkov 6 tiež o niečom vypovedá. Z toho som narátala tuším 5 za posledné tri dni 8)
Edit: Pardon, tiež som bola nepozorná. Slovko "nováčik" v tom príspevku vôbec nebolo podstatné... tak sa nemusíme chytať za slvoíčka, dobre? 8)

Myslím, ale, že táto téma nie je o hodnotení prispievateľov, či adminov. Tak navrhujem ukončiť túto debatu a venovať sa radšej kanárikom ;-)[/ot]
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom ovecka dňa 17.12.2008, 16:03 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » St 17. Dec 2008, 16:01

ja sa chcem ospravedlnit že som sa do toho zaplietla ovecka má pravdu
ide sa radšej radit k téme ! :239:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa lola » So 31. Dec 2011, 13:47

Chem sa podelit o svoju skusenost. Chovam kanariky v izbovej voliere - zlty parik a norwich, zaujimave ze zlta samica ma snahu hniezdit aj bez parenia, aj po odstraneni hniezda po sezone (tuto sezonu sa nevyliahli ziadne mladatka po 3 pokusoch) usalasi sa trebars aj do krmitka, ktore som musela vymenit za take aby do nich nemohla vliezt. Vsetci samci si ju nevsimaju, praveze zlty samec a norwich - tiez samec sa chovaju ako gayovia :) nepohnu sa od seba, vsade jeden druheho neasleduje, krmia sa. Na 100 percent su obaja samci, obaja spievaju a obaja maju zaperene bruska pod chvostikom "spuntik" :) chuda samicka je na ocot...

BBcode:
Hide post links
Show post links

miro7704
Príspevky: 5
Člen od: St 29. Apr 2015, 09:14

chov kanarov vo voliere

Príspevokod užívateľa miro7704 » Pi 12. Aug 2016, 19:05

Zdar ja chovám kanárikov vo vonkajšej voliére veľkosť: 4mx3mx2,2m spolu z ostatnými vtákmi(Horský,korely,neofémy ryžovníci,zebričky) a nemám najmenší problém párik mi odchoval 3x mladé a teraz sedí samica na štvrtej znáške.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní