LORI OLIVOVY

lola

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa lola » Št 6. Nov 2003, 13:22

Videl som obrazok tohoto nadherneho papagaja, ale v ziadnej litereture ani na nete som nic podrobnejsie o nom nenasiel. Neviete mi niekto podat zopar info? Urcite podlieha pod cites, ale skor by ma zaujimalo ,ci sa da zohnat na Slovenskom trhu, ci ma zvlastne poziadavky na chov a odchov a pribliznu cenu.

!!!VOPRED DAKUJEM!!! ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa coala » Št 6. Nov 2003, 13:50

@ Dandy

klikni sem: http://lorie.kvalitne.cz/

máš tam aj diskuziu p. Korec alebo p. Kohout ti určite radi zodpovedajú tvoje otázky

loriovia vo fotogalerii, ktoré boli vystavované na Exote Olomouc a to sú tam neni všetky boli všetko ich papagáje :112:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa lola » Pi 7. Nov 2003, 11:09

@ Coala.
Dakujem, akurat si tu stranku prezeram a skusim sa s tymi panmi skontaktovat. ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa petra » Pi 7. Nov 2003, 17:52

a kdyby ses náhodou hodně zaběhl, tak je má pražská zoo, ale fakt zlatíčka, pořád lidem oždibávají ruce :112:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa lola » So 8. Nov 2003, 10:32

Len škoda, že musia mať asi tak 1/2 stravy vo forme kvetového peľu a s tým bude aj dosť roboty, keďže sa živia vo svojej domovine hlavne kvetmi...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa lola » So 8. Nov 2003, 10:52

Potrava pro lorie není až takový problém jak se na první pohled zdá, na trhu je několik druhů instantních plnohodnotných směsí pro jejich krmení, stačí k nim poskytnout dostatek ovoce a je to. Daleko větší problém při chovu loriů v domácnosti je jejich trus - vzhledem k potravě je řídký a lepkavý. Chce to obkladačky po strop a tlakovou vodu na úklid :).

Čau Jirka

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

LORI OLIVOVY

Príspevokod užívateľa lola » So 8. Nov 2003, 13:05

Ja som loriho dva tyzdne u mna, ked majitelia sli na dovolenku.
Bol to super spolocnik, trochu prenikavo krical na moj vkus, ale inak to bol komediant na pohladanie a ten jazyk pchal naozaj vsade. Menej srandovne bolo zoskrabavat trus z nabytku. Je to skoda, ze sa neda len tak zobrat ako trus po zakoch, alebo anduliek a okrem toho bol som donuteny cistit pekne casto a dokladne lebo ich hovna ozaj smrdia. Ale co sa tyka stravy tak to bolo menej roboty ako z normalnymi papagajmi. Keby som mal extra volieru a miesto tak by som ich asi aj choval.Ianka bol to samcek druhu
Eos squamata riciniata, neviem ako sa volaju slovensky, alebo svedsky, lori modrobruchy...

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní