Vôňa AYMAR

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » So 23. Jún 2007, 09:36

Ahojte, choval som množstvo anduliek, teraz si chcem zadovážiť Aymaru. Nie som fetišista :10: , ale mal som rád vôňu anduliek. Vôňu Aymary nepoznám, nemal som tú možnosť :-) Voňajú pekne ? Ďakujem za odpoveď. Majte sa.

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » So 23. Jún 2007, 17:07

Slovo vůně bych určitě nepoužil (pokud chce někdo vůni, tak doporučuji stromeček do auta a ne ptáka). Každopádně u jednoho kusu bych nečekal, že by bylo něco cítit. U více kusů záleží jak často se čistí klece.

BBcode:
Hide post links
Show post links

deny
Príspevky: 770
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa deny » Ne 24. Jún 2007, 00:09

Off Topic
pokud chce někdo vůni, tak doporučuji stromeček do auta a ne ptáka
:muhaha:


K veci...neviem ako presne vonia aymara ale napr. moje amazonany tiez krasne vonaju. Papux skutocne vonia, musia nieco vylucovat...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » Ne 24. Jún 2007, 13:24

Jo, moje papoušice horská taky krásně voní :) Když se s ní pusinkuju, tak to jde hodně silně cítit :139:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » Ne 24. Jún 2007, 15:57

moja korela strasne pekne vonia...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Jún 2007, 14:23

Ary ararauny krasne vonaju - nemala som sice moznost ovonat priamo ich, ale pierka, co som si vyzbierala zo zeme fakt krasne vonaju - ako avivaz...citit to po celej izbe... :) neviem, ci aj ini to citia, ale ja ano. Strasne rada tie pierka ovoniavam... :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » Št 12. Júl 2007, 15:48

takže taky k aymarám, mám asi samečka a je pravda, že k němu taky čichám, protože voní jak dětské vlásky od miminka, tak čistě. nejvíc je to poznat po koupání. takže se nemusíš bát, že o vůni nákupem aymary přijdeš :10: .

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » Pi 7. Aug 2009, 14:11

Mě papouch voní jako kaštanové květy,mé dceři prý jako žampiony :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

pstruzik
Príspevky: 16
Člen od: Po 20. Apr 2015, 14:04

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa pstruzik » St 13. Máj 2015, 23:16

Toto vlákno som čítal ešte v roku 2008 kedy som si zadovážil aymary ktoré mám doteraz. Pekne tá doba ubehla :)

Tie moje voňajú podľa toho čo jedli alebo kde boli. Napr. keď sa pustia do uhorky, tak voňajú po uhorke, alebo keď sa mi večer schovajú do čistej postelnej blielizne, tak zase po aviváži :) Andulky som choval aj ja, ale tie voňali viac, teda mali intenzívnejší pach.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Vôňa AYMAR

Príspevokod užívateľa lola » St 3. Feb 2016, 13:46

Aymary voní krásně, jako dětské vlásky :)

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný