Co dat na pitie papuchovy?

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 13:25

ahoj.. chcela by som sa opýtať, či by som mohla dať papagájovi niekedy na spestrenie aj trochu džúsu.. Samozrejme,že normálne pije vodu, ale bolo by to len také výnimočné. Dostáva aj ovocie,ale predsalen by to bolo niečo iné. Mohlo by mu to nejak uškodiť? Diki..

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 13:33

Iba ak cisty dzus bez prisad, cize len ovocnu stavu. V chovakoch su dostat specialne musty pre vtakov obohatene vitaminamy, odporuca sa to hlavne davat cez zimu.
Pozdravuje je gery1

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 15:22

Ahoj Gery, tak o tých muštoch počujem prvý krát, tuším máme fakt čo doháňať...:kill:

A čo sa týka toho džúsu, tak radšej tie 100% kvôli tým umelým sladidlám v tých obyčajných džúsoch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 15:33

Hi
No ja by som na tie 100%-ne moc nespoliehal.Co tak si vyrobit 100%-nu stavu doma sam pomocou odstavovaca?
[hr] :112:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 19:22

:10: veď to by mala byť práve tá prvá a zdravšia možnosť, až potom, keby mu to nechutilo, začať skúšať džúsy (väčšinou sú lepšie :23:, no čo už s tým...)

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

co na pitie..

Príspevokod užívateľa jitka » Po 1. Sep 2003, 21:41

Já občas přidávám do vody trochu šťávy z vymačkaného pomeranče.Robině to moc chutná.
Čauky Jitka:)
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.
W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Po 1. Sep 2003, 22:08

Takže už sme džúsik vyskúšali.. Najprv sa mu to moc nepozdávalo,ale keď som sa napila aj ja,už z vesela pil. Neviem ako u vás,ale keď sa niečo Akimovi nepozdáva,ochutnám ja a je to v poriadku. A tak cítim z jeho strany kus dôvery, čo ma dokáže zo všetkého najviac potešiť. :)
P.S.: Ďakujem za všetky rady. ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

co na pitie..

Príspevokod užívateľa petra » St 3. Sep 2003, 12:46

Náš Pepa je taky závistivej, stačí se napít a jak mu hned všechno chutná.

Taky se může utlouct po vodě se sirupem. Viděla jsem to v zoo, že to podávají, tak mu ji občas taky dávám. Teda spíš, já si udělám šťávu a když jdu kolem klece a má chuť, tak si na mě zaklokotá, abych mu dala. :10:

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

co na pitie..

Príspevokod užívateľa lola » Št 4. Sep 2003, 11:10

[quote][b]Citát: [/b][hr]Náš Pepa je taky závistivej, stačí se napít a jak mu hned všechno chutná.[/quote]
Hmm, on ten styl \'co je dobry pro panicka, je aspon 10x lepsi pro me\', je podle me dost vlastni vsem ochocenym papouskum :10: ... u nas to taky funguje spolehlive. Vodu se sirupem sice nedavam, to mi prijde ... nevim, neni v tom nic nez cukr, takze asi trochu zbytecny.

Ale dzusiky jo, to mame moc radi ... v nejhorsim pripade 100% koupene, ale radsi vlastni vyroba z odstavnovace. Pak vim alespon jiste, ze tam neni nic pridavaneho ... protoze i ty 100% dokazou byt pekny svinstvo.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný