Nevhodnost orechu

lola

Nevhodnost orechu

Príspevokod užívateľa lola » Ne 24. Aug 2003, 10:28

Omlouvam se, ze oteviram nove tema, protoze vim, ze tu nekde neco podobnyho bylo (myslim, ze o jehlicnanech ?), ale bylo tam uz prilis prispevku a ja bych odpovedi potrebovala pokud mozno rychle. Coalo, prosim neskrtit, ani jinak neodpravovat z tohoto sveta ;)

Takze, na strankach Jirky jsem nasla, ze drevo orechu pro papousky taky neni vhodne, a chtela bych se zeptat, PROC neni vhodne, a JAK MOC neni vhodne (tj. je jedovate, nebo proste neni tak dobre, jak neco jineho ?), protoze mam moznost, a asi jedinou moznost, ziskat pro Aswanka vetve na ptaci strom ... a je to ... orech.

Predem diky :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Nevhodnost orechu

Príspevokod užívateľa lola » Ne 24. Aug 2003, 18:01

Velky obsah trislovin. Papouchovi to pravdepodobne nic neudela, ale je to hořké jak čert a nebude mu to chutnat.

Čau Jirka

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Nevhodnost orechu

Príspevokod užívateľa petra » Po 25. Aug 2003, 13:39

Nebo mu to bude chutnat, ale ty pusinky (to znám s topolem bílým).

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Nevhodnost orechu

Príspevokod užívateľa lola » Št 4. Sep 2003, 11:36

Update : Takze hrde oznamuji, ze Aswanek ma od patku ptaci strom :). Je to orech, ale jemu to vubec nevadi, a dela co muze, aby ho v rekordnim case \'stahnul z kuze\' :D

A vypada naramne spokojene, kdyz se tak po nem prohani ... (a jeho panicka je mozna jeste spokojenejsi, protoze papouch na ptacim strome, to je pohled tak ... temer prirozeny ... kdyz si clovek odmysli obyvak a panelak a tak vubec ;) ... ze je vylozene videt, jak mu tam je lip).

Co se pusinek tyce, nevim, myslim, ze jsme to nijak neomezili, ale jeste se mi nestalo, ze by se mi potom jazyk sroloval do rulicky :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný