Hračky pre papagáje

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Št 22. Apr 2004, 10:34

No vidis, takze kludne to mozno naozaj robi cielene, aby ich pustil von.
Ja uz neviem, akym sposobom dostat Pepina o klietky, tak sa o to vacsinou ani nepokusam. Len v krajnom pripade nudze. Vsetky moje triky uz prekukol.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Št 22. Apr 2004, 12:24

Skús fintu s dvierkami. U mňa to už nefunguje. :10: Ale u teba snáť tak 2x pochodíš. :17:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Št 22. Apr 2004, 12:50

no ja mam problem, ze su dvierka na vrchu klietky, take tie velke.
Lebo bocne padacie su dost na .... vyriesene a nechce cez ne chodit.
Takze musim pockat, kym sa mu tam uraci vliezt a potom ho \"zabasnut\".
Lenze vzhladom k tomu, ze najradsej spi na strome a vonku je vzdycosi zaujimave, tak sa tam chodi len najest.
A bojim sa, ze ak by som ho vdzy zavrela, keby jedol, tak by tam nesiel, ani keby bol hladny...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Št 22. Apr 2004, 13:18

Z toho že sa nepôjde napapať strach nemusíš mať.Oni totiž majú presný itinerár našich príchodov a odchodov. Podla mňa to určite nehrozí. :10: :17:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Št 22. Apr 2004, 14:30

no neviem, uz teraz je na tom tak, ze ak sedim prilis blizko klietky, tak do nej nevlezie. oblieza ju, vytahuje z nej hracky, ale tak, aby sa tam cely nepichol, takze asi nieco na tom bude...
a dokonca prisiel na to, ze ak cosi polozi krizom, tak sa dvierka nezatvoria. :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Pi 23. Apr 2004, 11:15

Ahojte, musím vám povědět o nejnovější hračce, kterou mají naši opeřenci. Je to obyčejné ohlodané dřívko od tyčinky Granum! Připevnila jsem tu tyčinku nahoru na jejich klec, aby se naučili hezky se spolu krmit. Během půl hodiny byla tyčinka oklovaná, ale s dřívkem se oba baví doteď. Používají je jako \"výhybku\" - chytnou ho do nožičky a točí s ním sem a tam. Pak ho zase chytnou do zobáku a dělají totéž. Mezitím jsem tam připevnila ještě jednu tyčinku, takže teď má každý svou vlastní výhybku. Dokážou se tak bavit celé hodiny! A navíc (oklovávajíce to dřívko) mi neničí nábytek :)

Ještě jednou dávám odkaz na mé album, kdybyste se chtělï podívat na můj zvěřinec. http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=311

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Pi 23. Apr 2004, 11:33

@Alička
ty pískomyši jsou kouzelné, moc pěkné fotečky i Jédi a Kšandičky :p

U nás jsou zase velice populární obyčejné kramlíky na prádlo (kolíčky :D ) - do nich jim vždycky upevním čerstvou větvičku, protože by ji hned shodili a vyžadovali by další... no a tak se snaží nejprve rozebrat a rozštípat kramlík a chvíli s ním zápasí a pak spokojení, když povolí pant, začnou s větvičkou

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Po 26. Apr 2004, 07:35

Aj Figo sa rád hrá so štipcom na prádlo ale radšej mu ho po čase zoberiem lebo sa bojím že ho zobákom stlačí a pricvikne si nohu.Najnovšie si z neho andule spravili krmítko. Keď mu dám dhšie senegalske on ho uchopí do pazúrikov a dáva si do nosa hneď sú tie opice pri ňom a pomáhajú mu.Čiže on drží a oni jedia. Najprv mu to vadilo no asi si zvykol lebo už ich neodháňa.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Po 26. Apr 2004, 14:34

No tak dnes rano som sa ho snazila dostat do klietky najprv nenapadne, dala som mu tam jeho oblubene zradielko. Az na dno, aby musel zruckovat. Ked som sa k nemu priblizila, tak zdrhol, tak som sa ho snazila chytit.
hmm mam peknu dieru cez prst :D
Asi mu zrusim strom a bude tam musiet chodit... :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa petra » Po 26. Apr 2004, 15:57

[quote]Aj Figo sa rád hrá so štipcom na prádlo ale radšej mu ho po čase zoberiem lebo sa bojím že ho zobákom stlačí a pricvikne si nohu[/quote]

Pepa takhle překousal klíče co mají mimina, když jim rostou zuby a scvaklo mu to jazyk. No hl. se lekl, ale zařval, jak kdyby ho škubali :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 13:50

[quote]Pepa takhle překousal klíče co mají mimina, když jim rostou zuby a scvaklo mu to jazyk. No hl. se lekl, ale zařval, jak kdyby ho škubali [/quote]

Chudáček.
To já jsem dal na ptačí strom vařečku na pérku, čili je to jakási houpačka, ze které sklouznou :10: .
Sundám jim to. :(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 14:07

Já bohužel na hračky mimo klec nemám místo, protože bydlím s rodiči v panelovém bytě, ale tak trochu jsem to vyřešil. Teď jsem mu na klec pověsil větev, která přečnívá a na ní jsem upevnil žebřík z černého bezu.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 17:11

[quote]Já bohužel na hračky mimo klec nemám místo, protože bydlím s rodiči v panelovém bytě, ale tak trochu jsem to vyřešil. Teď jsem mu na klec pověsil větev, která přečnívá a na ní jsem upevnil žebřík z černého bezu.[/quote]

To je škoda, papoušek to má rád, ale nedá se nic dělat.

Mimochodem již jsem to demontoval.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 17:34

Tower: Já vím, že to mají rádi, jenže furt přemýšlím, kam ještě něco umístit, ale nic mě nenapadá. No ale určitě přece jenom udělám, třeba menší ptačí strom. Do květináču dám vetší haluz, bez větví. Do ní udělám vrtačkou díry a do těch děr zasunu různé bydla. A to bych snad někde ještě umístil, třeba pod ten, žebřík, jak jsem psal.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 17:53

[quote]Tower: Já vím, že to mají rádi, jenže furt přemýšlím, kam ještě něco umístit, ale nic mě nenapadá. No ale určitě přece jenom udělám, třeba menší ptačí strom. Do květináču dám vetší haluz, bez větví. Do ní udělám vrtačkou díry a do těch děr zasunu různé bydla. A to bych snad někde ještě umístil, třeba pod ten, žebřík, jak jsem psal.[/quote]

Stačí udělat takouto hrazdu, jakou tady popisují, ve foře.
Budou to mít rádi. :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 18:04

Tower:jakou máš namysli v jaké fóře?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 18:13

Pardon, je to v článcích a taky na amazonii
[size=9px][color=red][i]- Modifikované Tower dňa 01.10.2004, 21:09 -[/i][/color][/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 18:32

Tower:díval jsem se, ale nevím, kterou máš namysli. A kdybych vrtal do stropu, tak by mě máti trefila. A jinak bohužel Já mám nastropě jakousi vrstvu PVC.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 18:35

A já na ní mám dokonce i misky a další věci, jako například další past, něco jako ta vařečka. Baví mě to vyrábět a je baví se nechat nachytat a já pak mám možnost se pořádně pobavit :10: :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » So 12. Jún 2004, 18:54

Je to zajímaví popřemýšlím o tom.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Po 14. Jún 2004, 08:50

@ Robo ,@All

Ahoj Robo ,

tvuj clanek \"Hracky pre papgaje\" je suprovy ,ale samotne hracky jeste suprovejsi :) Musim priznat ,ze me to velmi inspirovalo. A jelikoz Zakulda si neco podobneho zaslouzi ,rozhodl jsem se ,ze mu vytvorim podobne hracky.
Ale ouha ,veskera snaha ztroskotala na porizeni prirodniho provazu.
Jakeho prumeru je pouzit na tvoje hracky? Ja jsem narazil jen na slaby a s tim by si Zakulda okamzite poradil ,i kdybych jich smotal vice do sebe :(
A tak prosim o radu ,nevite nekdo ,kde poradny provaz sehnat? Podotykam ,ze v okoli HK jsem prolezl snad vsechny Baumaxy ,Obi apod.

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa petra » Po 14. Jún 2004, 15:01

v Praze pod Petřínem je provaznictví asi ul. Na újezdě. Zkus kouknout do zlatých stránek, třeba by poslali na dobírku.

Já používám tak mezi 10-30 mm (10mm lana stojí tak 25-35 podle druhu, ta 30 asi 180/m) jak na co a na přivazování používám konopný špagátek a ten mají v papírnictví (takový hnědý co moc neudrží).

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Po 14. Jún 2004, 23:58

@ Petra

diky moc za info. Urcite to zkusim vyhledat a zavolat jim. Ja jsem vsude narazil jen na ty slaby ,ale s tim by byl za chvili hotovy :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Ut 15. Jún 2004, 06:29

Já špagáty kupuji v Hornbachu, ale asi jiný kraj jiný výběr. :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Hračky pre papagáje

Príspevokod užívateľa lola » Ut 15. Jún 2004, 07:02

@Tower
ty si někde z ostravska že? a v kterém hornbachu? v Ostravě? Tam sem žadný čistě konopný neviděl, jenom konopný s polypropylenem :(

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní