rozdelenie fóra

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 15. Júl 2005, 22:52

Jistěže by to bylo trochu zkreslené, ale pro svůj účel by to jistě dobře posloužilo. Mohlo by se to rozdělit dle míry hluku dle některého známého zdroje, s měřením Db by byl problém nejenom v přístroji, ale také správným vyhodnocením tabulky. Nějak zjednodušeně, aby byl vidět rozdíl andulky a kakadua. Nejlépe by to mohli dělat ti, kteří vlastní více druhů, pak ty mohli porovnávat a druzí porovnávat podle porovnaných. No, systém by se musel vymyslet, stejně jako další řádky tabulky.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 15. Júl 2005, 22:57

Skor som za nerozdelenie fora

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 15. Júl 2005, 23:45

mozno cast tej tabulky by sa mohla doplnit z tejto stranky:
[URL=http://mujweb.cz/www/papagaje/Povahypapagajov.htm]O povavach druhov papagajov[/URL]
:17:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » So 16. Júl 2005, 00:48

Sme za rozdelenie ...urcite to prospeje prehladnosti

myslel som ze na velkosti vtakov nezalezi :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » So 16. Júl 2005, 09:52

som za rozdelenie......ak ma moj hlas zmysel ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Príspevky: 1209
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa jitka » So 16. Júl 2005, 16:21

jsem pro rozdělení
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.
W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ne 17. Júl 2005, 19:42

Uf uf.. týždeň som tu nebola a nestíham sa čudovať, čo sa to tu deje.... :( Hmmmm... nebudem sa vyjadrovať k žiadnemu z príspevkov, na každý mám svoj vlastný názor... :18: Nebudem ani hlasovať za ani proti (zatiaľ sa zdržím hlasovania), pretože mi zatiaľ stále nie je jasné, ako má budúci parrot vlastne vyzerať a aké budú priority jednotlivých členov. Ja som s doterajšou formou parrotu spokojná, ale nechám tomuto všetkému voľný priebeh. Veď Coala, moderátori a stáli členovia hádam vedia čo robia. Hm... ale či to ešte bude aj naďalej ten starý parrot.... to teda neviem po týchto búrlivých debatách a sporoch....
Som fakt zvedavá.... :(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Po 18. Júl 2005, 21:12

Jansa, vždyť tato verze je už nová. Starý parrot byl původně jiný. :p

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » Po 18. Júl 2005, 22:17

[quote][b]Budgee napísala:[/b]

[i]Jansa, vždyť tato verze je už nová. Starý parrot byl původně jiný. :p[/i][/quote]

Budgee ešte nič nie je nové ;)
tentokrát si sa pomýlila, asi ťa poplietla tá beta verzia bez postranných panelov :11:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo
Príspevky: 782
Člen od: Ne 4. Aug 2002, 10:06

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa robo » Po 18. Júl 2005, 23:00

Ahojte,
vrátil som sa z dovolenky a teraz strávil hodinu aby som si to tu celé pozrel. Môj názor ? Nemám v tom jasno pretože som to stále dobre nepochopil. Je tu veľa tém, ktoré nejde priradiť priamo k danému druhu (napr.hračky, voliéry, atď.).
Ako zabránite aby "chovateľ malých papuchov" sa nezaregistroval ako chovateľ žaka. Následne bude aj tak prispievať kde chce. Celé to je o inteligencii členov a za tie roky čo tu chodím som z toho zúfalý. Ide to dole vodou. Stratil som chuť neustále rozoberať dookola to isté, čítať nezmysli (času mám fakt málo a kedysi som na fóre denne strávil min.1 hodinu. Dnes ten čas radšej trávim inak a keď sa chcem s niekym porozprávať o probléme s papuchom radšej zavolám alebo navštívim priateľov - z Klubu priateľov - to sú tí ľudia, ktorí naozaj stoja o to aby tieto stránky ešte stále fungovali a mali zmysel).
Strávil som totiž celé dni nad rôznymi článkami (ktoré ste tu niekto požadovali), ktoré som pre tieto stránky pripravil. Mal som v pláne a mám pripravené ďalšie, ale naozaj sa mi nechce. Dôvod je jasný - mám pocit, že je to zbytočná práca. Stačí si pozrieť fórum. Témy tu sú, papagáje tiež rozdelené ale pláca sa tu dve na tri. Pozrite si napr. moju tému AKO NA TO, kde sa mali písať články a návody pre ostatných. Kadekto si tam doplnil svoje ďalšie a ďalšie témy, ktoré patria do pokecu a tým pádom články, ktoré podľa mňa majú zmysel zostanú v archíve, lebo si ich už nikto nevšimne.

Môj názor som už niekoľkokrát písal. Je zbytočné si dávať množstvo práce s rozdeľovaním druhov a udeľovaním práv. Ten poriadok tu dlho nevydrží. Na našincov vysvetľovanie a dohováranie neplatí (česť výnimkam).
Navrhujem (stále neviem či je to technicky možné) prideliť členom kredit na príspevky s ktorým budú môcť disponovať. Bude vecou admina a moderátorov (po dohode) či ho niekomu zvýšia alebo nie. Máte to ako s peniazmi. Keď ich je málo, tak zvažujete za čo utratíte. Keď ich máte veľa a najlepšie zadarmo, tak rozhadzujete kade-tade. Myslím, že potom si každý nový užívateľ nebude môcť ani naháňať počty príspevkov a zabráni sa tak OFF-TOPICU (Matej dostane free card :10: )
Riadim firmu a za tých 9 rokov som sa s každým snažil vyjsť podobrotky. Vždy som dohováral a vysvetľoval. A viete čo som dosiahol ? Dnes mám žalúdočné vredy, min. 10 tikov a zdravie v prdeli. Od nového roku som všetko radikálne zmenil a fakt je poriadok. Už nežiadam a neprosím - prikazujem. Síce ma nikto nemá rád (ale to ma nemali ani predtým), zato sa urobí čo poviem. Čo som tým chcel povedať ? Treba urobiť poriadok aj tu a bezváhania mazať nezmyselné príspevky, fotky a pod. Upozorniť podobrom, aké tu platia pravidlá a keď to nezaberie tak PADÁKA. Naozaj tu nemusí a ani nebude 500 členov.
Urobte ako chcete, ja nehlasujem. Budem tu aj naďalej chodiť a pozerať čo sa zmení, nech už to bude akokoľvek rozdelené. Rád znovu urobím kalendár pre členov parrotclubu a pripravím nejaké články, ale zatiaľ to nemá pre mňa zmysel.
Drím palce.
[i]Aby sa jednotlivé živočíšne druhy nerozmnožili nad normál, stvoril Boh človeka - rozumného tvora, ktorý práve v mene zachovania tejto rovnováhy kántri všetko čo okolo seba vidí ![/i]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 19. Júl 2005, 10:54

...neviem si predstavit ako to bude vyzerat (ak sa to rozdeli), => som zedavy...

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 19. Júl 2005, 14:46

ja nie som proti, lebo ti co chovaju malych papuchov sa nevedia vyjadrovat k prispevkom o tych velkych a takto by sa forum sprehladnilo, aj ked aj teraz je urobene dobre, takze by mal rozhodnut plebs - to hlasovanie ci je hore :99:

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo
Príspevky: 782
Člen od: Ne 4. Aug 2002, 10:06

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa robo » Ut 19. Júl 2005, 14:56

Toto je presne to o čom som písal:

Dade17:...neviem si predstavit ako to bude vyzerat (ak sa to rozdeli), => som zedavy...

Načo je takýto príspevok dobrý, povie mi to niekto ? Pripojil som sa pozrieť či niekto ďalší reagoval k tejto téme a zase hovadina o ktorých som sa práve rozpisoval presne nad týmto príspevkom.
[size=9px][color=red][i]- Modifikované Robo dňa 19.07.2005, 15:45 -[/i][/color][/size]
[i]Aby sa jednotlivé živočíšne druhy nerozmnožili nad normál, stvoril Boh človeka - rozumného tvora, ktorý práve v mene zachovania tejto rovnováhy kántri všetko čo okolo seba vidí ![/i]

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » Pi 22. Júl 2005, 14:54

no mám pocit, že táto anketka sa neminula účinkom ;)

vidí sa mi, že si dávate väčší pozor, aké typy príspevkov píšete a kam to ukladáte :30:
ak to takto zostane naďalej tak sa nič meniť nebude musieť ;)

najviac sa mi páči, že ak sú normálne príspevky tak odpovedajú aj "starí parroťáci"
a tak to má byť :189:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » Ut 26. Júl 2005, 02:54

takže zlúčila som všetky okruhy ohľadom papagájov do jedného netreba si dávať pozor čo kam dávate ;) pokiaľ sa nejedná o pokec, off topic či prípadne o návrh pripomienku

prosím nezabudnite pri vytváraní príspevku presne označiť o čo ide aby pre ostatných čo sem prídu a budú niečo hľadať, to cez vyhľadávač ľahšie našli

moderátori, prosím ak sa vám nejaké téma bude zdať veľmi dôležitá a považujete ju za tému, ktorá by nemala časom zapadnúť
tak ju jednoducho aktivujte on top aby sa stále zobrazovala navrchu v danom okruhu

díky toto boli dúfam posledné úpravy

BTW sú tu ešte nejaké muchy čo sa týky "language.files" takže ak na niečo natrafíte čo s prekladom nesedí dajte mi to prosím vedieť aby som to so swishym doriešila a vychytali sa všetky muchy

a na záver: dočasne som spustila možnosť pridávania súbor medzi príspevky, prosím pripájať len ozaj nutné a dôležité súbory žiadne blbosti ináč tú funkciu pre bežných užívateľov zase vypnem ;)

díky dobrú noc :112:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 26. Júl 2005, 09:23

Hm okej, tak sa konecne zacnem rozhliadat robit poriadok v temach ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 26. Júl 2005, 22:10

Coala nema teraz vela casu, ale mal som v umysle navrhnut nieco s tou hornou prazdnou lištou. zda sa ze si rozumieme aj telepaticky. takto je to IMHO lepsie

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 26. Júl 2005, 22:22

Až já jednou zjistím co je ten IMHO za chlapa... Ale mě holt angličtina nikdy nevoněla.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 26. Júl 2005, 22:47

In My Humble Opinion - podla mojho skromneho nazoru

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » St 27. Júl 2005, 19:11

[quote][i]matej napísal(a):[/i]
mal som v umysle navrhnut nieco s tou hornou prazdnou lištou. zda sa ze si rozumieme aj telepaticky. takto je to IMHO lepsie[/quote]

nechápem o čom hovoríš?
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Júl 2005, 19:39

no ten velky papagaj (logo) a kopa volneho miesta, teraz su tam namiesto toho prihlaseni useri.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » Pi 9. Sep 2005, 02:46

určite je dneska veľa ľudí z vás v šoku že čo to tu je :11:
takže to čo som sa vyhrážala sa stalo

nie sú ešte porozdeľované všetky príspevky chce to čas a ochotu moderátorov
každý môže písať všade nikoho a nič som neobmedzila

ako ste si všimli okrem hlavných druhov sú tu aj všeobecné platné pre všetký papagáje

takže až budete písať dobre si rozmyslite o čom budete písať a kam to zaradíte

dúfam, že to celé prospeje k prehľadnosti fora
a že sa tu zase nebudeme "hádať ako baby na trhu"

BTW kto sa dobrovoľne hlási ako moderátor pre jednotlivé okruhy, ktoré on chová a trúfne si rozhodnúť či má tému opraviť, zmazať prípadne presúnúť inam?

u anduliek je yuya, glip a spravila som aj jansu myslím, že nikto proti janse namietať nebudete má dostatočné množstvo skúseností s andulami

agoši majú moderátorov tam myslím viac netreba

ostatne okruhy su v podstate az na globalnych moderatorov ktori mozu vsade volne
takže ak si niekto trufate spravovat okruh tem nejakeho druhu tak sa hlaste prostrednictvom tejto témy

díky a pekný deň teraz už idem spať :26:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 9. Sep 2005, 06:22

ja by som chcel poprosit nejakeho dobrovolnika na moderovanie okruhu MATEJ :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 9. Sep 2005, 08:39

@matej
Ja sa hlasim. Budem tam mazat prispevky od toho mateja co tam furt spamuje.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 9. Sep 2005, 08:41

@Matej
My ťa tu všetci tak zmoderujeme, že.... :D :10:

@Coala
Veľmi pekne ďakujem za dôveru a obdivujem ťa, že tu dokážeš pracovať na tejto stránke v nočných hodinách, kedy väčšina z nás už dávno sníva svoje sny...

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní