rozdelenie fóra

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 9. Sep 2005, 23:49

:p pořád stejný problém , tak ted nevím, kde ta chyba je

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » So 10. Sep 2005, 08:48

vyzerá to dobre.Text je centrovaný na obrazovku,dá sa to čítať a to stačí.aj obrázky sú pekné. :) žiadne problémy-až my je to divnô.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 13. Sep 2005, 23:20

aj ja to mam na prvy pohlad posunute a nevidim koniec riadku - ale ved si to vycentrujem dolnou listou
teraz je to super :11:

BBcode:
Hide post links
Show post links

enka
Člen od: So 29. Okt 2005, 16:57

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa enka » Ne 30. Okt 2005, 19:56

Takže matej mi povedal, že svoje pripomienky môžem dať sem. Teda nemyslím si, že korela patrí do sekcie malé papagáje, lebo mám knihu, kde sa píše, že spolu s rozelou patri do skupiny stredných. Lebo predsa nemôžete porovnať veľkosťou korelu a andulku, a tak určite nemôžu patriť do jednej skupiny.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ne 30. Okt 2005, 22:53

podla vyjadreni viacerych clenov a cleniek na velkosti nezalezi. Pri budovani novej koncepcie sa o kategorii stredny ftak neuvazovalo. Dovody, ktore viedli k takemuto deleniu su pre uzivatelov, ktori prisli pred par hodinami nepodstatne. Podstatne je, ze si si nasla svoj chlievik s korelami a to potvrdzuje spravnost koncepcie. Aj ked je medzi korelou a kakadu rozdiel takmer minimalny (tiez som si ich spociatku plietol), tak rozdiel tam je velky. A to mi mozes verit, aj ked nemam ziadneho ftaka. Korelu chovat na sidlisku mozes. Kakadua nie. Alebo len tak dva-tri dni. Vitaj v klube s jeho pisanymi aj nepisanymi pravidlami. A zacni uvazovat o kupe partnera pre tvoju korelku. ;)
- Edited by matej am 31.10.2005, 07:47 -

BBcode:
Hide post links
Show post links

enka

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa enka » Ut 1. Nov 2005, 14:56

ALE JA SOM NEHOVORILA O KAKADU, ALE ZE KORELA SA NEDA POROVNAT S ANDULKOU!!!!!!!

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa petra » Ut 1. Nov 2005, 15:26

@eNKa:
1/kde je jádro pudla?
2/proc je to ve FAQ v témě o rozdělení fóra?

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Ut 1. Nov 2005, 15:29

Podla chovatelov kakadu by mohol patrit medzi male alebo stredne papagaje aj amazonan. Rozdelenie fora na male a velke typy nekopiruje taxonomiu exotov, ale vyplynulo zo skusenosti z fungovania [b]tohoto[/b] fora. A zatial sa taketo clenenie naramne osvedcilo, pricom sme si ani nemuseli merat ftaky.

BBcode:
Hide post links
Show post links

enka

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa enka » St 2. Nov 2005, 19:27

Ale o to vobec nejde a pre Petra, som tu na odporučenie mateja :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa petra » Št 3. Nov 2005, 11:50

Aha, tak po 4 dnech reloadování této témy jsem konečně pochopila, že jde o správnost/nesprávnost začlenění okruhu Korely. :D

@eNKa: matej ti to napsal přesně. V Přehledu nejde o správnou taxonomii, ale o nasměrování uživatelů fóra se stejnými zájmy. ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Št 3. Nov 2005, 12:45

Po pročtení příspěvků jsem taky pro rozdělení,hlavně kvůli rychlé orientaci uživatelů fóra se stejnými zájmy.
Čau ;) Miky

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Št 3. Nov 2005, 13:39

Ale napisal som to zamerne nepresne, napriklad ze tu nemame stredne papagaje a podobne. Chovatelia anduliek a korel by sa mohli k tomu vyjadrit. Ak si odmyslime chvost a účes, bezne dostupná korela je malá a aj povahou skor patri k malym ftakom. Ak to niekomu velmi trhá žily, moze si zalozit anketu a na jej základe prípadne petíciou vyzvat majitelku tejto stranky aby zaradila korely aspon k strednym papagajom a zaroven odstupila zo svojej funkcie :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa coala » Št 3. Nov 2005, 13:51

[OT]@matej

nerozdúchavaj tu flame lebo dostaneš ban :94: [/OT]
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

enka

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa enka » Pi 4. Nov 2005, 18:44

Ja nechcem aby odtupila ani nič také, ja som len povedala, čo si o tom myslím, ale že by sa mi chcelo robit dajaké peticie, to zatial nehrozi.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » Pi 4. Nov 2005, 21:29

@eNKa
Ahoj,
ja mam doma taky korely a andulky. Vim, ze kazdy chce mit toho velkeho papouska, ale holt ne vsichni si to muzeme dovololit at uz se financi nebo zkusenosti tyce. Kdyz si prectes nektere prispevky, tak zjistis, ze ty si nemuzes stezovat - korela prijme vetsinou partnera velmi snadno, na vsechno si zvyka bez zbytecneho trucovani ci stresu, jeji krik se s krikem velkych papouchu neda srovnat (i kdyz nekdy je to neprijemne az az), neni narocna na prostor ani stravu. Tady spis jde o nase osobni ego - prece mit doma stredniho papouska zni lip nez mit maleho. Ja jsem s tim naprosto srovnana, je mi jedno v ktere kategorii jsem, dulezite je, ze jsou tu fajn lidi, ze vzdy ti nekdo poradi nebo pomuze kdyz potrebujes. Nekdy ani velky papousek neni zarukou, ze to bude ten nej, vzdy jde o vztahu jaky s nim a k nemu mas. Matej je ftak sam o sobe a i kdyz je velky dost, tak litat neumi :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

enka

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa enka » So 5. Nov 2005, 12:50

Tak to mas pravdu, vsetci ftaci hold nevedia lietat. :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

rozdelenie fóra

Príspevokod užívateľa lola » So 5. Nov 2005, 13:52

[quote][i]eNKa napísal(a):[/i]
Ja nechcem aby odstupila ani nič také, ... to zatial nehrozi.[/quote] Coala bude rada, viem si predstavit, ako jej pri citani tohoto odlahlo :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní