Konečne doma

lola

Konečne doma

Príspevokod užívateľa lola » Pi 16. Okt 2015, 20:13

Tak dnes som sa stal hrdým majitelom dvoch Alexandrov Malých ( ALEX+SAŠKA ) sú staré resp.mladé 6 mesiacov 8-) ,boli ručne dokrmované.Po vypustení do klietky su usadení na bidlach a ticho pozoruju okolie.Naše dve Yorkshirky tiež z povzdáli sleduju nových nájomníkov.

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Konečne doma

Príspevokod užívateľa lola » So 17. Okt 2015, 10:08

Gratulujem 8-)

Sú to tvoje prvé papagáje?

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
doldik611
Príspevky: 63
Člen od: Št 23. Apr 2015, 15:46
Bydlisko: Prešov
Kontakt:

Konečne doma

Príspevokod užívateľa doldik611 » So 17. Okt 2015, 10:56

Užívaj si ticho.Až sa osmelia tak dajú pekne o sebe vedieť všelijakými vymyslenými zvukmi. 8-)
korela(Ďolďo)
alexander malý(Džefri)
Ďolďo a Džefri na facebooku -klikni

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Konečne doma

Príspevokod užívateľa lola » So 17. Okt 2015, 11:39

Ďakujem.Mal som andulky a korelu Dzobka,ten mi v lete odišiel do vtačieho neba.Mal 22rokov,celej rodine velmi chýba :-( .Pochovali sme si doma na dvorku.
Tak sme si obstarali nových členov rodiny,verím že nam prirastú k srdcu tak ako náš Dzobko.
Zatial su stale akoby v šetrnom mode,zatial sa ani nenapili a nezobrali ani krmivo.Asi sa musia aklimatizovať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
doldik611
Príspevky: 63
Člen od: Št 23. Apr 2015, 15:46
Bydlisko: Prešov
Kontakt:

Konečne doma

Príspevokod užívateľa doldik611 » So 17. Okt 2015, 18:27

To veru musia.Mojho Džefriho som si sám dokrmil,ale bojí sa všetkého.Čudných zvukov-predmetov,alebo hračiek čo nepozná a niekedy aj mňa keď som ináč oblečený.Mám aj korelu,ale s ňou toĺko srandy a zábavy nie je ako z alexandrom.A pri tom korela krásne spieva-pokúša sa aj rozprávať,ale toľko energie ako má alexander tak Ďolďo(korela) nikdy nemal.A pri dvoch to možno bude ešte zaujimavejšie.Lebo korela a alexander sa nemajú v láske ani na minútu.Až keď zhasnem tak korela má pokoj.
korela(Ďolďo)
alexander malý(Džefri)
Ďolďo a Džefri na facebooku -klikni

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných