Obcasne kychanie

lola

Obcasne kychanie

Príspevokod užívateľa lola » St 5. Aug 2015, 10:35

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci je normalne kychanie papagaja (ara nobilis) po cisteni peria, pocas hrania s takou nitkovou hojdackou?Bez vytoku tak cca 6 denne? Ako rozoznat ze to je zo zdravotneho dovodu? Dakujem pekne

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Obcasne kychanie

Príspevokod užívateľa janax » Št 6. Aug 2015, 00:33

Ako dlho uz tak kycha?
Aka nitkova hojdacka a to kycha vzdy len ked sa snou hra alebo po cisteni peria, inokedy nie?
Pozri, ci nema upchate nosne dierky. Kychanim sa moze snazit vykychnut to, co tam nepatri. Ako casto sa kupe? Suchy vzduch moze byt tiez dovodom upchatia.
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Obcasne kychanie

Príspevokod užívateľa lola » Št 6. Aug 2015, 10:31

Myslela som takú z farebnych nitiek, co su aj take bidielka-zvazok farebnych nitiek.Su na nej hracky, a take rozpletene konce, do ktorch pcha hlavu a jasi sa tam, sem tam aj po peri.Pozerala som nozdry ciste, ani vytok ani pisklavy zvuk nevydava pri kychnuti.Hrava je, papa aktivna ako vzdy, len by ma zaujimalo ci je to normalne? Este som ju nekupala mam ju len 3 tyzden.Prvy tyzden mala problem z vodnatou stolicou s tym som bola u veterinara, dal jej vitaminy a antibiotika co jej pridavam do vody, ale to sa hned upravilo- povedal, ze to mohlo byt zmenou prostredia a stravy, stress mohlo by to suvisit s tym kychanim?Tak 3 dni kychala, vcera si kychla napriklad 2 razy iba.A vecer ked spi tak vobec.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Obcasne kychanie

Príspevokod užívateľa lola » Št 6. Aug 2015, 20:40

https://www.google.sk/search?q=hojdacka+pre+papagaje&client=ms-android-lge&hl=sk-SK&source=android-browser-type&source=lnms&tbm=isch#hl=sk-SK&tbm=isch&q=hojdacka+pre++papagaje&imgrc=G2pjmDIvJ-tsNM%3A
Nieco taketo som myslela, len ju ma vacsiu a s kruhovym spodkom co drzia tri take lanka s hrackamy a na vrchu su roztrapkane ako na tomto odkaze dole a tam sa vopcha hlavu a blazni a sem tam si kychne.Inokedy vobec nekycha,sem tam po cisteni peria.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Obcasne kychanie

Príspevokod užívateľa janax » Pi 7. Aug 2015, 00:32

Nemalo by to nic znamenat, pokial kycha len pri hrani a je cula a papa ale aj tak ju pozoruj, ci to nebude castejsie.
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 1 neregistrovaný