Artur

lola

Artur

Príspevokod užívateľa lola » Po 13. Júl 2015, 20:45

Niekde som citala, ze tri roky ma mat zako rezim, kym prejde puberta. Teda pustat ho kazdy den cca v rovnaky cas von z klietky a dat mu jasne najavo co sme a co nie. Vy Filipka od zaciatku pustate takto navolno? Alebo mal tiez niekedy rezim? Tiez by som ho kolkokrat pustila von, ked prideme domov z prace, alebo ked cez vikend dlhsie vylihujeme .. Inak a co dovolenka? Da sa to, ked je doma takyto mily zavazok?

BBcode:
Hide post links
Show post links

petrik1
Člen od: Po 12. Máj 2008, 21:45

Artur

Príspevokod užívateľa petrik1 » Po 13. Júl 2015, 21:17

Náš Filipko mal vždy takýto režim, keď sme doma, je pustený :) S dovolenkou? Tri roky nám ho strážil synovec, býval u nás. No nerobilo to príliš dobrotu, tretíkrát už tam mal aj frajerku, dokonca ho ani nepúšťali z klietky, tak posledné tri roky som s Filipkom a manželka ide na dovolenku.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Artur

Príspevokod užívateľa janax » St 15. Júl 2015, 00:36

[quote]petrik1 napísal(a):[hr][i] tak posledné tri roky som s Filipkom a manželka ide na dovolenku.[/i][/quote]

Tomu sa hovori laska.:)
U nas je to podobne. Ak moji nemaju 100% opateru, zostanem radsej doma, aj tak by som nemala z dovolenky nic, keby som stale rozmyslala, co sa doma deje.
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Artur

Príspevokod užívateľa lola » Po 20. Júl 2015, 12:22

Buduci rok chceme ist na dovolenku. Tento rok sa eurace rozkotulali investovanim do domu, ploty, garaz a do opravy auta, ale buduci rok sa ide niekde. Mam trocha strach co s Arturom, ale neviem si predstavit, ze kvoli papagajovi ziadna dovolenka, alebo na striedacku s manzelom dovolenkovat solo, raz jeden potom druhy. Artur pojde k mojim rodicom. Snad to vsetci bez ujmy na zdravi prezijeme. 8-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Artur

Príspevokod užívateľa coala » Po 20. Júl 2015, 23:45

neboj nič sa mu nestane maximálne bude chvíľu urazený
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Artur

Príspevokod užívateľa lola » Št 23. Júl 2015, 20:11

Nie je to dovod na to aby sa vysklbal? Lebo to by mi bolo fakt luto.. :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní