Hura, cas kukurice je tu!

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » Po 19. Aug 2013, 17:52

Vobec som nevedela, ze moji "havrani" miluju kukuricu. :) Doteraz nejavili nejaky zaujem a zrazu sa idu za nou zblaznit. Vedla mam sedliaka, ktoremu vzdy klasok dva ukradnem *255* (on to vie) ale musi byt mladucka a sladka a ta veru je! Cim mladsia, tym chutnejsia.

[img]http://up.picr.de/15556277pk.jpg[/img]


[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Janax dňa 19.08.2013, 17:59 -[/i][/color][/size]
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

ciro

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa ciro » Po 19. Aug 2013, 20:28

Aj môj senegalec sa ide kukuricou zadláviť. A keď má už zobák rozbehnutý, tak nielen že zožerie zrniečka, ale rozkúše na prach aj zvyšok klásku.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » Po 19. Aug 2013, 20:46

Ja uz mrazim na zimu! 15 klasov je zamrazenych a to mi pride este velky karton rozneho prosa. Moj mrazak nie je taky maly ale vobec neviem, kam to vsetko spracem, *290* Lebo este aj moji psi si zmysleli, ze to lubia. :) Nevadi, co uz vsetko neurobime pre tych nasich zasranov, ze?
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » Po 19. Aug 2013, 20:50

[quote]ciro napísal(a):[hr][i]Aj môj senegalec sa ide kukuricou zadláviť. A keď má už zobák rozbehnutý, tak nielen že zožerie zrniečka, ale rozkúše na prach aj zvyšok klásku.[/i][/quote]

no ved to je super hracka....este aj chuti! :-O
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » So 7. Sep 2013, 18:11

.....nezabudnut, mame tu este sezonu dyne, ktora je tiez zdrava, obsahuje o.i. hlavne provitamin A.
Dnes moji dostali hokaido dynu, aj s jadierkami a okamzite sa na nu vrhli. Zebricky a kanariky boli prvi. *362*
Cukina je takisto doporucovana, ma vela kalcia a zeleza. Treba vyuzit, dokial je! :)
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Janax dňa 07.09.2013, 18:14 -[/i][/color][/size]
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

maňo
Príspevky: 56
Člen od: So 26. Nov 2011, 23:36

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa maňo » St 11. Sep 2013, 06:44

semienka s hokaido tekvice su krasne velke a tucne... vyborna lahodka pre papuchy... :-O
aj jadierka s cerveneho melona, zijeme na tom cele leto... ja na duzine, papuch na jadrach... :L
len konžak je on, meho srdce šampion...

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » St 11. Sep 2013, 14:14

[quote]maňo napísal(a):[hr][i]semienka s hokaido tekvice su krasne velke a tucne... vyborna lahodka pre papuchy... :-O [/quote]

chutnala som aj semienka, mnammmm! ale velmi tazko sa otvaraju, takze moje andulky, kanariky a zebricky nemaju sancu..... a myslim, ze aj velke papuchy sa s tym musia potrapit, lebo ani s nechtami a zubami mi to akosi neslo. vraj je dobre ich susit aj pre papuchov, co uz aj robim, prip. sa mozu dat na chvilu do teplej rury.
uz sa tesim, ako budeme spolu luskat.:)




[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Janax dňa 11.09.2013, 14:21 -[/i][/color][/size]
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
kúsač
Príspevky: 106
Člen od: Po 30. Jún 2008, 15:03

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa kúsač » St 11. Sep 2013, 14:27

Skúsil som dať klas domácej kukurice našim korelám. Tak sa jej boja, že sa k nej ani nepriblížia. Mám to ja ale strachoprdné vtáky... [:]

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Hura, cas kukurice je tu!

Príspevokod užívateľa janax » St 11. Sep 2013, 16:26

[quote]Kúsač napísal(a):[hr][i]Skúsil som dať klas domácej kukurice našim korelám. Tak sa jej boja, že sa k nej ani nepriblížia. Mám to ja ale strachoprdné vtáky... [:][/i][/quote]

:D hehe, moje su tiez strachoprdy, takisto sa boja vsetkeho, co nepoznaju. len vydrz, pockaj, ked raz ochutnaju!
ked sa boja, daj im ju vtedy, ked lietaju.
alebo vybrat a za nejaky cas znova dat. pripadne im daj tesne vedla kukurice nejaku pochutku, co maju radi.

[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Janax dňa 11.09.2013, 16:29 -[/i][/color][/size]
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní