podivny inzerat?

lola

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa lola » Ut 27. Nov 2012, 12:42

Ahojte mam jednu otazocku.Nasla som inzerat kde dotycny predava tri mladatka zakov,ale po prezreti fotografii som sa zhrozila,jedno mlade je uplne sfarbene cervena,a podla mojich doterajsich informaciach je to jeden z prvych znakov zakernej choroby PBFD.Tak sa pytam na vas nazor a ak ma niekto zaujem si pozriet ten inzerat je na Bazos.sk.Tak ak sem potom niekto napise nazor na to budem vdacna.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
kúsač
Člen od: Po 30. Jún 2008, 15:03

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa kúsač » Ut 27. Nov 2012, 13:22

Pravdepodobne toto:

[URL=http://zvierata.bazos.sk/inzerat/20047890/Predam-zako-kongo-krotke.php]link[/URL]

No vyjadriť sa neviem. *263*

BBcode:
Hide post links
Show post links

diamond
Člen od: Št 15. Jan 2009, 22:18

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa diamond » Ut 27. Nov 2012, 13:58

Nema zmysel sa vyjadrovat,kedze vsetko budu len dohady.Zvlast ked sa jedna o odchov niekoho cudzieho, nema zmysel ho tu upodozrievat bez dokazov.Su tri moznosti, prva je ze to moze byt jednofaktorova cervena mutacia,kedze ta uz je pomerne bezna v europe.Druha ze sa jedna o modifikaciu a nejedna sa o pravu mutaciu a tretia ze je to sposobene nejakym ochorenim ,ale zdaleka to nemusi byt len PBFD.Cize bez faktov sa nepatri rozoberat cudzi chov.kto chce vtaky kupit, moze poziadat o testy.
[b]never eat yellow snow[/b]

BBcode:
Hide post links
Show post links

karotka
Člen od: So 13. Aug 2011, 20:43

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa karotka » Ut 27. Nov 2012, 14:52

ja som tento inzerat videl predtym nez bol pridany sem a ako prve mi napadlo ze je to vtak u ktoreho sa prejavila cervena farba ktora u zakov nie je nicim novym

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa coala » Ut 27. Nov 2012, 15:31

diamond zobral si mi to z úst, teda z klávesnice plný súhlas :188:

testy a je po probléme
červené pierka u žakov nemusia nutne znamenať chorobu :=-
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

deny
Člen od: Pi 23. Júl 2004, 20:50

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa deny » Ut 27. Nov 2012, 16:36

Jj presne tak. Uz som sa s tym tiez stretla a zakovia boli uplne zdravi.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

podivny inzerat?

Príspevokod užívateľa lola » Ut 27. Nov 2012, 17:13

Aha tak super ja som z kniziek naozaj vsade vycitala,ze ak sa objavia cervene pierka,inde ako na chvostiku, tak je to vacsinou znak ochorenia PBFD preto som sa pytala zvlast vas vsetkych,nikoho nechcem nicim obvinit teda ten chov ani nic podobne preto som pytala na vas nazor.A to ze v knizkach sa aj iny docitali nezmysli ktore som citala aj ja,a nasledne sa tu na to pytali som uz zazila viacero ako napr. Ze zakovia ak spia z hlavickou pichnutou za kridelkami je znak nejakej choroby,a podobne problemy,a tu sa to cele vyvratilo.Ale aj to ze ten chovatel nema testy na PBFD,ani to ake maju zakovia pohlavie a plus ta cervena farba peria ma naozaj vystrasila ale dakujem za odpovede.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Archív"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní