papagaj horsky v chovprodukte

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 14. Jan 2010, 17:40

Dnes som zistil ze mame novy chovprodukt tam kde bol kedysi stary :D . Maju tam papagaja horskeho ktory je uplne uzasny, zevraj im ho tam doniesla nejaka pani co ho nasla a nemohla sa o neho starat lebo je alergicka. Ale dostalo ma ked mi ukazala majitelka co robi s piskotom. Ked mu ho dala tak si ho zobral do zobaku utekal k miske s vodou tou ich typickou zlatou chôdzou a hodil do vody ten piskot a chvilu na neho pozeral ked sa mu zdal uz dost rozmoceny tak ho vybral a az potom ho zacal jest :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 14. Jan 2010, 18:32

Je to velmi zaujimavy vtak. :p Ale nie je vhodny ako mazel :12: co je skoda.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 14. Jan 2010, 23:56

Moje papagaje to robia všetky aj s granulami to zacali robit.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ne 17. Jan 2010, 18:25

jojo, taky jsem nevydržela nápor jeho vizáže (horský), jeho očiček a projevů v kleci. Za pár měsíců jsem ho propustila do voliéry, doma v kleci, ale i při puštění, byl nešťastný. Měl jen čtyři metry na to, aby si rozepjal křídla a převedl svůj fantastický letecký výkon. A to bylo málo.
I když jsem se mu věnovala neuvěřitelně - s porovnání s momentálním stavem se dvěma senegalci 100 násobně víc - i po několika měsících se panicky bál, posléze jsem zjistila, že ochočit v pravém slova smyslu se nedá. Mluvit také ne.

:) teď mám dva senegalce, z čehož samička Rebeca se ochočit taky nedá, a Ricardo nemluví, jen píská melodie. :) Ale je to moje chyba, u horského bych mohla duši vypustit, u senegalců to je jen otázka času a trpělivosti. Můj názor :11:

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Klebetník (Off Topic)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný