Zako vs. Amazonan

lola

Zako vs. Amazonan

Príspevokod užívateľa lola » Po 4. Aug 2003, 15:59

Tak me tak napadlo ... haha je to otazka dost blba, ale nemuzu si pomoct :D ... no co. Kdyz jsem dneska pozorovala toho mojeho budulinka, znova me napadlo, jak ma vlastne strasne dlouhy krk, takze bych se chtela zeptat, jestli to tak je i u Amazonanu ? Nikde jsem totiz nenasla fotku, kde by to bylo videt.

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Zako vs. Amazonan

Príspevokod užívateľa petra » Po 4. Aug 2003, 17:15

No, krk teda má dlouhej i ten náš, hlavně když potřebuje někam dosáhnout :D

Ty máš žaka? To jsou takový sporťáci postavou, třeba jak am. kubánský. Ten náš modročelý je spíš kouloid, ale to jsem právě chtěla. Správný papoušek mazlíček má mít podsaditou postavu, teda alespoň podle mě.

:80:

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Zako vs. Amazonan

Príspevokod užívateľa lola » Po 4. Aug 2003, 17:58

[quote]No, krk teda má dlouhej i ten náš, hlavně když potřebuje někam dosáhnout :D [/quote]
Aano aano, zname. Kdyz potrebuje neco uloupit, ma podle potreby krk jak zirafa, nohy jak gepard a silu slona ;)

[quote] Ten náš modročelý je spíš kouloid, ale to jsem právě chtěla. Správný papoušek mazlíček má mít podsaditou postavu, teda alespoň podle mě.

:80:

Petra[/quote]
No, me se Zako zda taky docela zavalitej, kdyz uz o tom zacinas :) , ale souhlasim, ze kdyz jsou takovy zavalitejsi, vypadaji ... mazlivejc, jako by byli trosicku roztomilejsi.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Klebetník (Off Topic)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný