dovolenka

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Po 7. Júl 2003, 13:09

Ahoj vsetkym. Stravil som dva tyzdne na Domasi na rybach. Mal som so sebou aj Ronyho. Cez den bol v klietke pod pristreskom a v noci sedel pusteny v privese na dvierkach klietky, ktore som na tento ucel okrutil spagatom aby mu nebolo zima na nohy. Vonku som ho nepustal. Videl ma aj ked som isiel dalej k vode a odpovedal mi na piskanie, zrak ma zako vynikajuci. Prvy den pobytu bol nesvoj no v priebehu dalsich si zvykol a spokojne vypiskoval a splietal na cely kemp. Pacilo sa mu tam nad moje ocakavanie. Susedia mali maleho psika a jeho brechot uz ku koncu pobytu napodobnoval. Bol velkou kuriozitou pre pritomne male deti ktore ho chodili krmit, samozrejme potravou ktoru som im dal a za mojho dohladu. Zo zaciatku bol nedovercivy kym sa s nimi nezoznamil. V pritomnosti cudzieho cloveka ani necekol a nedovercivo si ho premeriaval. Poslem video.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Ut 15. Júl 2003, 07:00

Ahojte. Zajtra sa znovu vyberieme na dvojtýždňovú rybačku na Domašu. Už sa teším a možno aj Rony keby som mu to vedel vysvetliť.:)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Ut 15. Júl 2003, 17:56

no tak peknu dovolenku ti prajem:-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Ut 15. Júl 2003, 22:14

My tiez nasho bravame v zime na lyzovacky k rodine, ale nieje to 100%-tne. Je ocividne nesvoj, hlavne zo zaciatku. Zako je asi znacne konzervativny, asi ako take KDH tipujem:-) Je to vsak 100x lepsie, ako nechat ho sameho doma. Nas sa teraz uci jednu vec za druhou, ma novy vyraz:\"na klietku\" a okrem truby zo synovho bicykla vie perfektne piskajuci cajnik aj s tou vyprskavajucou vodou. Zena vcera zdesena bezala zbytocne do kuchyne!

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Pi 1. Aug 2003, 07:26

Ahoj. Tak sme sa všetci vrátili po dvojtýždňovom pobyte v obytnom prívese z Domaše. Rony tam bol spokojný a až príliš. Ku koncu sme ho museli aj prikrýť tak hlasno vypiskoval. Zdokonalil sa v brechaní a to viacerími spôsobmi , nakoľko v kempe bolo psov niekoľko a rôznych veľkosťí a plemien. Podľa toho ktorého videl zmenil aj hlas a mal tým veľký úspech.:)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Pi 1. Aug 2003, 09:43

Ahoj Rudo.
Dúfam, že si tieto jeho výstupy aj nahral!!! To by sa zišlo popočúvať a zasmiať. :42:

Akira

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

dovolenka

Príspevokod užívateľa petra » Po 4. Aug 2003, 10:30

Ahoj Rudo,

tak to blahopřeju, že to Rony tak zvládá.

Neměl jsi někdy problem, že by mu bylo v noci zima? Měla jsem loni našeho Pepi na Šumavě asi touto dobou a i když přes den byl hic, večer klesla teplota k 10 stupňům a málem mně tam skosnul. Nevim ale jestli můžu použít lihový topení, aby mu nevadilo.

Čau a podrbej za mě Ronyho.
Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Po 4. Aug 2003, 12:56

Ahoj Petra. Niektoré noci boli dosť studené no Rony bol na noc vo vnútri prívesu kde sa dá prikúriť v prípade potreby do malej piecky, takže zimy sa nebojíme. Vo svojom africkom prostredí má žako tiež studené noci, záleží to od ročného obdobia. Na chlad reaguje našuchorením peria a vytvorí si poriadny kožuch.:)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra

dovolenka

Príspevokod užívateľa petra » Po 4. Aug 2003, 13:40

No jo, jenže ten náš je puťka domácí teplomylná.

Tu troubu máš na plyn nebo líh? Já jsem byla loni trdlo, protože jsem vyrazila nevybavená a nedošlo mě, že sama auto nezadejchám, což ve dvou v pohodě a i když bylo léto, tak už bylo po sv. Anne a chladna z rana.

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Po 4. Aug 2003, 14:09

Ahoj Petra,
ten krásny amazoňan je tvoj čo je na obrázku? Ako sa volá?
Je taký krásny.

Zdravím Eviku ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Po 4. Aug 2003, 14:50

Ahoj. Piecka je na bukové drevo.:)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra

dovolenka

Príspevokod užívateľa petra » Po 4. Aug 2003, 17:10

Eviku, ten fešak je náš Pepa. Je mu už 2 a 1/4 roku a vladne naší domácnosti. Zrovna teď sedí na větvi a chladí a vedrem už ani nemůže dat hlavu do zadu tak srandovně klimbá:D Taky ho tušim najdeš tady na stránkách na fotkách s Martininým žakem Kubíčkem.

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » Ut 5. Aug 2003, 08:35

Ahoj Petra,

pozrela som si fotky Kubíka. Nevedela som, že ten amaz. je práve Pepa, lebo sa to tam nespomína. Je to veľký fešák.

Zdravím všetkých Eviku:10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

dovolenka

Príspevokod užívateľa coala » Ut 5. Aug 2003, 19:12

je to síce Rudova téma, ale nemá zmysel otvárať novú ;)

pred hodinou som sa po 6tich dňoch vrátila s papúchmi z dovolenkového pobytu aj ja :D

žakovia znášali celý pobyt úplne v pohode, nebol s nimi absolútne žiadny problém, jedine cestou tam mi blvali až po Nitru, ale to bolo z dôvodu, že som ich večer pred cestou nechala spráskať celý klások kukurice v mliečnej zrelosti, vôbec ma to nenapadlo, že by to bolo ako u ľudí alebo psov, že im bude môcť byť zle ;) mimochodom papagájom sa na cestu nedáva nič proti vracaniu, len sa im nemá dať tesne pred cestou žrať, čo sa týka vzdialenosti kde som bola dovolenkovať, tak žakovia prežili cestu cca 500 km 6hodín jazdy v aute a takú istú trasu i časovo dneska späť, jedine čo bol dnes dosť problém, bolo strašne horúco takže zobáky mali chúdence stále otvorené a roztiahnuté krídla aby načerpali trošku vzduch :112:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

dovolenka

Príspevokod užívateľa lola » St 6. Aug 2003, 07:08

Ahojte. Ak je Ronymu v aute horúco zvyknem ho ostriekať vodou s rozprašovačom.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Klebetník (Off Topic)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný