Kalendár 2004

robo
Člen od: Ne 4. Aug 2002, 10:06

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » Po 6. Jan 2003, 18:31

[center][img]http://www.parrotclub.sk/kalendar.jpg[/img][/center] [hr]

Aké meno pre svojho nového maznáčika ? S týmto sa trápil alebo trápi nejeden chovateľ. Niektorý viac, iný menej. Ja osobne som sa pri vymýšľaní mena pre môjho tretieho papucha už poriadne zapotil. Našťastie som sa dostal k zoznamu s niekoľkými menami používanými vo svete. A tak sa v mojej hlave zrodil nápad vytvoriť kalendár s menami papagájov podobný ako máme my - ľudia. Nejeden z nás siahá práve po kalendári, keď zháňa meno pre svojho potomka. Podobný kalendár už majú vytvorený chovatelia psíkov. Tak prečo nie kalendár pre papagájov ?

V priebehu tohoto roku budem zbierať všetky u nás bežne používané mena maznáčikov a keď ich bude 365, tak sa dám do kompletizácie kalendára. Každému menu bude vylosované číslo od 1 do 365 a podľa toho mu bude pridelený pripadajúci deň v roku. (29.február asi vynechám :o) )

Ak sa vám táto myšlienka páči budem rád, keď mi pošlete mená tých svojich papuchov a pripojíte sa tak k tvorbe tohoto kalendára. Zaslané mená budú určite zaradené do tohoto kalendára.

Koncom roku pripravím grafické spracovanie a zabezpečím tlač, takže od nového roku 2004 bude kalendár na svete. Táto moja aktivita je čisto pre potešenie a neželám si, aby bol v budúcnosti zostavený kalendár zneužitý na komerčné účely. Práve naopak. Každému z vás, kto mi zašle mailom meno svojho papucha a uvedie svoju poštovú adresu, zašlem kalendár po jeho zhotovení bezplatne poštou. Rovnako bude k dispozícii aj na týchto stránkach.

O stave v akom sa kompletizácia kalendára nachádza vás budem informovať na týchto miestach. Teším sa na vašu spoluprácu a vaše názory.

Pozdravuje Robo

Moja adresa pre zasielanie mien vašich papagájov: [EMAIL]robo@gallo-duplo.sk[/EMAIL]

- Modifikované Coala dňa 06.01.2003, 18:35 -
[i]Aby sa jednotlivé živočíšne druhy nerozmnožili nad normál, stvoril Boh človeka - rozumného tvora, ktorý práve v mene zachovania tejto rovnováhy kántri všetko čo okolo seba vidí ![/i]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Po 6. Jan 2003, 19:23

Robo to je super nápad.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Po 6. Jan 2003, 21:05

Ahoj Robo, to je fakt skvelý nápad. Som rada, že na to niekto myslí.:-o

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa jitka » Ut 7. Jan 2003, 09:48

Fakt prima nápad.Už se těším.8-)
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.
W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Jan 2003, 10:21

Ahoj Robo,

prave som si precitala Tvoj prispevok ohladom mien nasich milacikov. Kedze som si pred vianocami konecne kupila svoju vytuzenu Zakinku, presne viem aka je to tortura kym sa najde to spravne meno. Povodne som chcela samceka, ale nakoniec ked som videla toho drobca (ktory momentalne sedi v klietke a uz asi hodinu tlaci pomaranc) a dozvedela som sa ze to je slecna, moje rozhodnutie ohladom samceka padlo. Takze mam 4-mesacnu slecnu, ktora sa vola Kity. Povodne som mala pripravene chlapcenske meno ktore sa mi tiez velmi pacilo, ale zial som ho nepouzila, tak Ti ho tiez posielam, mozno ho vyuzijes v kalendari. Je to Oskar (pripadne este jedno: mala som korelu menom Pepino)
Tak, prajem vela stastia (aj zabavy) pri zostavovani kalendaru a tesim sa na kalendar :o)))

Prijemny den,

Lenka

PS: z nejakeho dovodu sa mi nepodarilo poslat Ti tento mail priemo na Tvoju adresu;-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Jan 2003, 14:06

Ahoj Robo,
Ani mne sa nepodarilo poslať ti mail. Ale nevadí, môj papuch sa vola Lora, hoci pôvodne som pre ňu plánovala meno Lili, ale manžel ma prehlasoval.
Pekný deň;-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa coala » St 8. Jan 2003, 14:14

ako posielate maily? mne to funguje ;-)
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Št 9. Jan 2003, 10:27

Už to aj mne funguje. :-O Predtým som to posielala z iného počítača a tam to nešlo. :=(

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » Ut 4. Feb 2003, 14:19

Ahojte !
Mená dávam dokopy a už ich mám dosť na celý kalendár (to sú však mená prebrané z cudziny). Bol by som rád, keby ste mi posielali všetci návštevníci stránok svoje návrhy. Mal by to byť kalendár mien používaných u nás. Inak to nemá zmysel. Vidím, že nás tu je stále viac, tak prosím aj nových členov aby zaslali mená svojich maznáčikov. Len tak vám môžem garantovať, že meno toho vášho papucha tam bude. Ďakujem.

Robo

P.S. Zatiaľ mám od vás mená 27 papuchov.;-(
[i]Aby sa jednotlivé živočíšne druhy nerozmnožili nad normál, stvoril Boh človeka - rozumného tvora, ktorý práve v mene zachovania tejto rovnováhy kántri všetko čo okolo seba vidí ![/i]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Ut 4. Feb 2003, 16:39

Ahojki,

meno KUKO, by tam malo byť určite asi každý papouch hovorí svoje kuku.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Ut 11. Feb 2003, 13:30

Ahoj Robo,
tak ako pokračuje výroba kalendáru? :92: :-O
Pekný deň.;-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » Ne 6. Apr 2003, 15:41

Ahojte !
Rád by som pripomenul novým členom a návštevníkom týchto stránok pripravovaný kalendár. Zase tu pribudlo množstvo nových členov a vo fóre sa spomínajú mená nových papagájov. Ale mená mi neposielate. :-(
Takže sem s nimi nech ich v kalendári nájdete.
Robo

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » Št 31. Júl 2003, 15:02

Tak sa tu zase pripomínam, lebo som si všimol, že tento príspevok sa stratil v histórii a málokto z nových členov sa tak hlboko vŕta.
Takto sa to aspoň na čas objaví v novinkách a všimnete si to.
Takže znovu vyzývam všetkých nových a aj tých, ktorí zabudli - pošlite mi mená vašich papuchov.
Priebežne si ich opisujem z vašich príspevkov, ale asi nezachytím všetky.

Ďakujem

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Št 31. Júl 2003, 15:35

Robo, tak ja Ti pošlem mail, ja som aj tak asi najväčší zásobovač mien ;) pri tej mojej samičke :10:.

Pa

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » Pi 1. Aug 2003, 13:14

Vidím, že sa bolo treba pripomenúť. Od včera mi prišli 4 maily a pribudlo asi 15 mien.
Ďakujem

Yuya - pri toľkých andulkách budeš doma oslavovať ich meniny zachvíľku každý druhý deň.:10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » So 2. Aug 2003, 15:04

Ahojte, ešte by som takto.....
Ta e-mailova schránka je robo@gallo-duplo.sk
Takže tí, ktorí nepoužívate Outlook, preto neposlalo správu, lebo to vyzera akoby to bolo napisane spolu a rozdelene na dva riadky.
To zabudol Robo pripomenúť. :24:

Akira

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa petra » Po 4. Aug 2003, 11:10

Jůůůů, to je skvělej nápad, určitě si min. 1 dopředu zamlouvám. :87:

Jinak náš amazoňan je Pepa (už to uměl od chovatele), taky známe jednoho Kubíčka a Bobislava.

Petra

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » St 13. Aug 2003, 11:17

My mame doma Tidli.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » St 13. Aug 2003, 20:54

Nám pribudla Dorota a Lujza.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Št 14. Aug 2003, 11:14

A my máme Bertíka. :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Št 14. Aug 2003, 20:33

Verunka aj ja mám doma Bertíka, akého vtáčika máš?

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
irena
Člen od: So 7. Jún 2003, 21:31

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa irena » Št 14. Aug 2003, 21:12

My máme Sašu a Lorču. A známí Rambouska.
Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Pi 15. Aug 2003, 08:18

Yuya - náš Bertík je alexandr malý - olivový a jsou mu teprve 4 měsíce.
Takže zatím tady jenom tak brouzdám a nasávám informace o všech vašich zkušenostech :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

robo

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa robo » So 13. Sep 2003, 22:10

Som rád, že si môžem aj ja pridať do kalendára ďaľšie meno.
Nášhu novému žakovi sme dali meno Gulliver.
Ak vyrastie do takej veľkosti ako sú jeho rodičia, tak mu to meno sadne.
No a naša Lilli bude mať po chlebe. Ona je totiž také malé chúdiatko. :33:

Pozdravuje Robo, Lilli a Gulli

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Kalendár 2004

Príspevokod užívateľa lola » Ne 14. Sep 2003, 06:09

Môj je Miško ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Klebetník (Off Topic)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný