Vianočný príbeh(takmer)

sarina
Príspevky: 18
Člen od: Pi 29. Jún 2012, 17:19

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa sarina » Po 22. Dec 2014, 09:47

Blížia sa Vianoce a tak sa musím zveriť so strašným príbehom- avšak už z dobrým koncom :) .
Zijeme si so Sarinou(amazonanom) už skoro 4 roky- a je nám spolu fajn, rozumieme si.
Včera večer okolo 19,30 manželka otvorila okno, Sarina si z ničoho nič(asi sa zlakla mihotavého svetla sviečok) zmyslela, že sa preletí a vyletela oknom von do tej zimy a tmy. Viete si predstaviť ten šok!! Hned sme vybehli von, no nikde ani stopy. hladali sme po okolí, no všade tma. ktovie kde odletela. Celú noc sme nespali- ktovie čo je s nou(tma, mráz, mačky atd atd) a už som sa s nou v duchu lúčil :-( . Ráno ešte za tmy sme ju začali hladať po okolí- no hladajte ihlu v kope sena [:] . Robil som si nádej, že snád ráno začne kričať(ako niekedy kričí doma- a hlas sa má veru poriadny :) )- no nič sa nedialo. Asi po 3. hodinách som sa šiel domov trochu zohriať a- skoro som odpadol- neverím vlastným očiam- Sarina sedí na našom plôtiku pri dome a robí na mna oči a ozýva sa. No to si neviem vysvetliť kde bola, ako sa tu dostala- no to je vedlajšie- hlavné, že už sedí doma vo svojej klietke a spí(asi tiež vela nespala :) ) Pred niekolkými rokmi sa mi stratil na polovačke na Silvestra polovnícky pes a 3 dni som ho hladal, no našťastie som ho našiel a teraz toto.
Takže výborný koniec(to by boli Vianoce :-( ).
Prajem aj Vám všetkým a vašim opereným druhom šťastné a veselé Vianoce a všetko naj v novom roku.

BBcode:
Hide post links
Show post links

ciro

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa ciro » Po 22. Dec 2014, 18:58

8-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Príspevky: 2244
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa petra » Po 22. Dec 2014, 22:38

Tomu říkám šťastné a veselé.

A jak umí pěkně držet zobák, když je člověk hledá, že? Je to nějakých 12, 13 let, co jsme takto lovili Pepu a nechtěla bych si to zopakovat.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa janax » Pi 26. Dec 2014, 18:57

Tak to je fakt strasny pribeh, viem si predstavit, co ste zazivali! Esteze to dobre dopadlo, mate mudru Sarinku, vedela kam ist, ked uz bolo zle. :) Tomu sa hovori stastie z neba. Druhy raz si date lepsi pozor, otvaranie okna by malo byt tabu, ked je papuch navolno.
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

janax
Príspevky: 283
Člen od: So 15. Jún 2013, 02:07

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa janax » Pi 26. Dec 2014, 19:04

[quote]Petra napísal(a):[hr][i]
A jak umí pěkně držet zobák, když je člověk hledá, že?[/i][/quote]

No to je svata pravda! Ja som niektoreho z mojich obcas len v byte hladala a tak sa zasil, ze som bola uz po 10 min. na nervy ale neozval sa ani za svet a vydrzal tak dlho byt schovany!!
[:]
[size=9px][color=red][i]- Modifikované užívateľom Janax dňa 26.12.2014, 19:05 -[/i][/color][/size]
[hr] Papagaje su ako boty: existuju len v paroch.

BBcode:
Hide post links
Show post links

erik
Príspevky: 92
Člen od: St 4. Jan 2012, 19:38

Vianočný príbeh(takmer)

Príspevokod užívateľa erik » So 27. Dec 2014, 20:10

Nic prijemne a este pred vianocami. Nastastie zacalo mrznut az dnes. My nechavame sietky na oknach aj balkonovych dverach aj cez zimu odkedy mame vtaky. Pre istotu. Vetrať treba.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Uletel papagaj"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný