Posledné zbohom Zdeněk Pichlík

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Nov 2006, 00:55

Přesto že jsem jako většina z vás pana Pichlíka neznal osobně, tak mám pocit že mi zemřel kamarád.
Vím oněm jen z knížek pana Vašíčka a jen jednou před lety jsem jej zahlédl na výstavě v Nitře.Tam jsem obdivoval
jeho kolekce bantamek.Od té doby jsem neviděl pěknější drůbež. Tenkrát jsem neměl odvahu pana Pichlíka
oslovit. Až nyní vím, že jsem udělal velkou chybu. Už jej nikdy nepotkám.
Prosím přijměte upřímnou soustrast od chovatele z Moravy.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Nov 2006, 13:56

Prajeme úprimnú sústrasť smútiacej rodine
rod. Némethová, Dolný Štál[color=black]Farbtext[/color][size=14px]Textgröße14px[/size]

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Nov 2006, 16:11

Úprimnú sústrasť jeho pozostalím .....

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Nov 2006, 17:47

Úprimnú hlbokú sústrasť jeho pozostalým

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 8. Nov 2006, 21:21

Připojuji se k vyjádření upřímné soustrasti ! Ono asi nejde vyjádřit v jakékoliv sevřené zkratce několika řádků smutek a lítost nad skutečností, že podobně nečekaný odchod nás "starší" nutí k jistým životním vzpomínkám, k bilancování a teprve pak člověku dochází představa nenahraditelnosti takového člověka, jakým Zdeněk Pichlík byl.
Úspěšných chovatel i těch nejvzácnějších papoušků, pejskař, odborník, autor ale i akvarista. Já mu dodnes vděčím za možnost zakoupení několika párů pro mě tehdy nesmírně vytoužených sumečků Pterygoplichthys gibbiceps ( Glyptoperichthys gibbiceps...) a hejna parmiček nádherných (Botia macracanta) – na velkolepě pojaté prodejní výstavě v Praze na Sibiřském náměstí na začátku devadesátých let, z nichž některé mám ještě dnes.
Příroda, exoti, akvarijní ryby, holuby, ale i vzácná psí plemena, to pro něho nebyla obyčejná "hobby" záliba. Věnoval se jim celým svým já, byl certifikovaným odborníkem, znalcem, rozhodčím mezinárodních soutěží, autorem odborných i populárních materiálů.
Vím, že každému, kdo ho osobně (ale třeba i zprostředkovaně v jeho článcích...) poznal, bude moc a moc scházet.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 9. Nov 2006, 15:50

upřímnou soustrast

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 9. Nov 2006, 17:56

Úprimnú sústrasť. :-(

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 9. Nov 2006, 19:05

úprimnú sústrasť.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 9. Nov 2006, 21:29

Prišla smutná správa. Odišiel VEĽKÝ človek a chovateľ, ktorému sa podarilo urobiť neuveriteľnú zbierku papagájov z celého sveta. Myslím si, že v ČeskoSlovensku bol medzi absolútnou špičkou. Bol to vynikajúci odborník, ktorý svojmu koníčku venoval všetok svoj čas. Nechce sa mi veriť, že v Nitre som sa s ním stretol naposledy. Česť Tvojej pamiatke Zdeňku.

Jozef, Miro a Lubos VICEN.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Pi 10. Nov 2006, 18:13

Es ist immer noch ein böser Traum........
Schwer Abschied zu nehmen.........
Noch sooo viel wollten wir sagen.........

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "LEGENDY"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný