Strana 1 z 1

GDPR platnosť od 25.5.2018

Napísané: Ne 20. Máj 2018, 13:15
od užívateľa coala
Z dôvodu nového zákona o ochrane osobných údajov, GDPR - európske nariadenie č. 2016/679, je toto fórum uzavreté.

Dlho som zvažovala ako čo najlepšie spraviť, aby sa zachovali aspoň príspevky na čítanie. Uzavrieť fórum úplne by bolo škoda, avšak zákon nepustí.

Tieto stránky nikdy nefungovali na reklamách či iných marketingových "ťahoch", čo mi uľahčilo celú situáciu vyriešiť kvôli nariadeniu EU ohľadom ochrany osobných údajov tak, že príspevky na čítanie pre verejnosť ponechám, avšak už sa nebude dať ani registrovať ani prispievať do jednotlivých diskuzií. Účty boli zrušené, takže vám nebudú chodiť žiadne e-maily zo stránok ani upozornenia z príspevkov.

Prežili sme tu spolu krásnych 15 rokov, naplnených radosťami, starosťami, problémami, životnými úspechmi .... Vytvorilo sa tu veľa skutočných reálnych priateľstiev, naše zrazy nás stmeľovali a obohacovali navzájom. Vzájomne sme si pomáhali, radili občas aj vynadali :), dôležité však je, že sme sa tu dobre cítili a radi sa sem vracali.

PARROTCLUB vždy bol a je neziskový, bol spravovaný dobrovoľne a zadarmo množstvom ochotných ľudí, podeliť sa o skúsenosti, radosti aj starosti s operencami, začo im patrí jedno moje veľké ĎAKUJEM.

Na záver by som Vám chcela všetkým popriať veľa úspechov v osobnom živote, veľa radosti s vašimi operencami a spokojné rodiny.

S úctou coala