Nove kakariki cervenocele.. mladata

cobreta

Nove kakariki cervenocele.. mladata

Príspevokod užívateľa cobreta » Ut 14. Jún 2016, 11:26

Ahojte koncom Juna budem mat od chovatela nove mladata kakariki 2 kusky vyletene z budky.. docasne ich dam do prechodnej klietky... lebo im idem postavat klietku o rozmeroch 1mDlzka 50cmVyska a 70cmSirka.. viem ze moc nepotrebuju vysoku.. lebo su to hrabave papagaje... len rozmyslam nad tym ako vysteliem dno tej klietky.. jasne ze to bude na sposob vysuvneho sufliku...rozmyslam som ze by som im tam dal zahradnu zeminu s nejakou korou .. jednoznacne misky na papanie budu na spodku....ci by som to mal spravit nejak inac? mate niekto nejake skusenosti... lepsie...? dakujem za kazdu drobnu radu..

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
doldik611
Príspevky: 63
Člen od: Št 23. Apr 2015, 15:46
Bydlisko: Prešov
Kontakt:

Nove kakariki cervenocele.. mladata

Príspevokod užívateľa doldik611 » Ut 14. Jún 2016, 12:46

Kakariky síce nemám,ale neviem si predstaviť hlinu v klietke.Ja dávam lidl letáky a mením každý deň.Plochy by mali byť umyvateľné.Iné je trávnik vo veľkej voliere.Či kakariky chodia na vecko? (?)
Obrázok
korela(Ďolďo)
alexander malý(Džefri)
Ďolďo a Džefri na facebooku -klikni

BBcode:
Hide post links
Show post links

cobreta

Nove kakariki cervenocele.. mladata

Príspevokod užívateľa cobreta » Ut 14. Jún 2016, 13:34

JJ ved ked som mal korelu tak to stacilo, len toto je trozku ina zalezitost.. oni radi hrabu a hladaju si potravu takymto sposobom.... a z hliny beru hlavne nejake minerali.. preto sa pytam ako to maju zmaknute iny chovatelia tochto papagaja... :) :-O

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Všeobecne"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný