Žako a andulky ...ide to spolu ? Samozrejme separe ...

sisa
Člen od: Ut 12. Apr 2016, 11:36

Príspevokod užívateľa sisa » St 13. Apr 2016, 06:46

Dobry den,

prosim Vas je mozne aby andulky a žako "fungovali" v jednej miestnosti ? Samozrejme extra kliekty, len zdielanie obyvacej miestnosti. žakinka este zatial nemame.
Dakujem za kazdu odpoved

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

pstruzik
Člen od: Po 20. Apr 2015, 14:04

Príspevokod užívateľa pstruzik » St 13. Apr 2016, 21:05

Ahoj, ja mám v jednej miestnosti samičku žaka a v druhej klietke pár aymar pruhovaných. Problém to nie je, klietky mám vedľa seba. Problém môže nastať, keď ich budeš púšťať z klietky. Nikdy nepúšťam z klietky všetky vtáky naraz. Stačilo aby sa žako len raz zahnal silným zobákom po aymare alebo v tvojom prípade andulky a môže to veľmi zle dopadnúť. Budeš musieť dávať veľký pozor keď budeš púšťať andulky. Ja keď púšťať aymary, tak nespustím z nich oči, lebo zvyknú pristávať na žakovu klietku a žako sa okamžite oháňa, ľahko taký malý vták ako andulka či aymara môže prísť o prst alebo nohu. Pre istotu keď budú andulky lietať, prikry hornú časť klietky žaka nejakou pokrývkou, u mňa to tak nefunguje, lebo keď aymary vidia nejakú prikrývku, tak už sa tam idú schovať. Naopak keď je žako pustený, tak niekedy pristane na klietku aymar, treba dávať pozor a žakovi to nedovoliť.

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
kúsač
Člen od: Po 30. Jún 2008, 15:03

Príspevokod užívateľa kúsač » Pi 15. Apr 2016, 10:19

Už dávnejšie som našiel tieto videá, kde je žako s andulkou. Možno by sa dalo komunikovať s tvorcom toho videa.

Prve dni spolu:
https://youtu.be/bF_tPC6sYlo

A po roku:
https://youtu.be/aVGewf1uHpI

BBcode:
Hide post links
Show post links

sisa
Člen od: Ut 12. Apr 2016, 11:36

Príspevokod užívateľa sisa » Pi 15. Apr 2016, 12:52

vdaka :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Všeobecne"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný