najlepší maznáčik je aratinga

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ut 29. Jan 2013, 19:03

To je prima,že je u tebe,tam kde byl, by trpěl,je vidět,že se mu daří a je spokojený,móóóc ti fandím 8-)

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ut 29. Jan 2013, 20:15

teda, velmi dakujem, Rozarko, verim ze sa raz dockam, ze bude od radosti zlietavat na moje plece, ked ma uvidi, manzel nepracuje a teda Paulie je vonku najmenej 15 hodin denne, podla svojho uvazenia ide do klietky kedy chce, vacsinou sedi na vtacom strome a keca :) Je mi tak luto, ze som ho nemala od uplneho zaciatku, no skoda, je uplne perfektny. Napriklad: ked odchadzame z domu, zecne kricat: "kluce mas? Kluce mas? Kluce, kluce, kluce" a ked sa ho opytame otazku: Paulie, si nas? On pohotovo odpovie : Vaaaš". a to sme az dojati, ver 8-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 30. Jan 2013, 13:41

Teda ten nádherně mluví,to teda zírám!!!!A neboj určitě se dočkáš,že k tobě sám přiletí,chce to sice více času než s miminem,ale určitě se dočkáš :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 25. Mar 2013, 21:17

Paulie a Bubo na vtacom strome

Obrázok
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Mar 2013, 11:32

Náš Paulie má dnes narodeniny *313* *315*

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Mar 2013, 12:52

Ahoj Paulie,přeji vše nejlepší 8-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » St 27. Mar 2013, 18:33

Diky Rozárka za Paulieho, ty si velmi milá, Paulie sa teši, každý okolo neho skáče a spieva mu také škôlkárske pesničky, až sa trasie celý dom, hihi a ľudia idúci popred okná nášho domu vytáčajú hlavy,ktovie čo si o nás myslia *483* no hotový cirkus, ale nech, dala som mu asi 20 semienok slnečnice do jeho stromovej mištičky, hundrajúc neveriacky nakukol a hvizdol, zatiaľ čo ten blázon Bubo vošiel do jeho klietky a okúpal sa v jeho miske :63: Taký jeden veselý deň *409*

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 28. Mar 2013, 11:12

Na lidi kašli,ty ti na chleba nedají.Ať si každý říká a myslí co chce,ty víš své a to je nejdůležitější.To je moje pořekadlo :-O A ještě jedno-dokud o tobě lidi mluví,tak jsi na tom dobře,jak přestanou,tak jsi v prrrr...-to mám od své mamky a obojí je naprostá pravda :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

ciro

Príspevokod užívateľa ciro » Št 28. Mar 2013, 20:14

Gratulujem Paulie. Ak to nie je drzosť, koľko máš rokov? :41:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 28. Mar 2013, 21:09

Rozárka: jeee, my máme asi podobné mamky, to isté vraví aj tá moja :) Je to super povzbudila si ma *397*
ciro: "mám 5 rokov" *752*

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » So 24. Aug 2013, 21:00

Aratinga Bubo je skrátka moja jednička. Nerada ho ruším pri zaspávaní, ale neodolala som a trošku z jeho poobedňajšej siesty som si "odzobla". Je naozaj rozkošný.
http://www.youtube.com/watch?v=Z6DNcpHA0QU

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ut 22. Okt 2013, 19:02

Bubo si zrazu zmyslel, že sa náležite pripraví na Halloween teda začal číhať a strašiť všetkých členov domácnosti! Atakuje klove do krvy, nieje s ním rozumná reč. Teda, ak mu prinesiete konáriky a poštikáte mu ich na uhľadné valčeky, tak ste na chvíľu akceptovaní, k príde nečakaná návštevateda kým z nich neurobí piliny (zhruba do pol hodinky), potom utekajte. Ak préde nečakaná návšteva, podám jej ručník, aby "sa kryla" kým ja uvarím kávu. Potom ho odoženiem na poschodie, ale mierumilovným zaliečaním, inák mám skrátka smolu. Toto video natočila moja maličkosť, ostatní majú už prsty v rychloobväzoch a navyše sa mi vyhrážajú, že ma vyhodia na ulicu aj s Bubom :(
No teda..., asi nechápu, že je to len nácvik na Halloweena. Ups, som na dne:
http://www.youtube.com/watch?v=DnSCtTTRIw4

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Po 25. Nov 2013, 16:46

BBcode:
Hide post links
Show post links

ciro

Príspevokod užívateľa ciro » Po 25. Nov 2013, 19:20

Ten Bubo je neskutočne nádherný. A to strašenie ho asi časom prejde a bude z neho znovu milý Bubík, nie? :46:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Ut 26. Nov 2013, 22:16

Tiež dúfam, ale zdvihnutý prst, prísne dohováranie naňho neplatia, zdurdí sa ešte viac a potom reve jak turek. Len jemne naňho a cukrovo okolo jeho malej ritky chodiť, toto ho najviac upokojí. Všade má svoje skrýše a je denne púšťaný aj pol dňa, je zvyknutý číhať na deti či hostí a nemilosrdne vie atakovať a dokusať, preto musíme dávať dosť pozor a keď k nám niekto nečakane príde, hneď na chodbe máme uterák na jeho obranu. Takže v praxi to vyzerá takto: Príde k nám moja kamoška s priateľom a vojdu do obývačky s uterákami, usadia sa a kým ho nevyženiem hore (dohováram mu, prosím ho), pár krát urobé nálet a oni ho chytia do uteráka (chránia si totiž tváre). Ale musím nanho jemne, ako som povedala, v opačnom prípade pokuše aj mňa.
Ale máme aj také návštevy, ktoré už pokusané boli, tie odmietajú vojsť, kým ho neodpracem do volierky, nuž čakajú 5 minút vonku.
Ak ale návštevu čakáme, Bubik je na mieste a je to O.K.
No najviac ma mrzí, že Bubo neznáša naše deti, číha na nich.. Oni sa ho síce neboja, ale bez uteráka nevychádzaju z izieb, ak je pustený. Väčšinou je ale pri mne a mazná sa, je zalezený v mojej bunde a nechá sa nosiť, kým ja čokoľvek robím. Ináč on je fakt velmi milý.
Paulie zase neatakuje nikoho, je mierumilovný, rad sa vykecáva s každým členom rodiny a má k dispozícii celú izbu v noci či cez deň.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Príspevokod užívateľa lola » Št 31. Dec 2015, 23:54

Obrázok

Všetko najlepšie v Novom roku :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

pina
Člen od: Ut 28. Júl 2015, 13:30

Príspevokod užívateľa pina » Ne 3. Jan 2016, 09:42

krásna :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný