Ara chloroptera

lola

Ara chloroptera

Príspevokod užívateľa lola » St 19. Dec 2012, 13:49

Vôbec som si neuvedomila, že som tu nebola rok a pol. Inak zdravím všetkých. Mám jednu smutnú správu. Arám sme dali búdku a asi to na Pirla zapôsobilo veľmi zle lebo sa začal šklbať. Skúsili sme všeličo, viac hračiek, striekanie vodičkou, vyšetrenie u vet a vraj je dokonale zdravý len je psycho. Ja som tu písala, že by som už nechcela Pirla sťahovať, ale keďže bolo jednoduchšie presťahovať ary než búdku tak sme ich presťahovali. To šklbanie je trocha lepšie, ale prestal sa kamošiť z mojim manželom teraz som kamoška ja. Keďže nám začalo byť vnútri smutno bez papúchov tak sme si chceli kúpiť ary žltokrké, ale nevedeli sme ich zohnať, všetky už boli obsadené. Tak sme sa naštvali a kúpili sme si žakinkov. Do vnútra sú úplne super, aj keď teda samček má zo mňa vetry, samička je malý maznáčik. A potom si predstavte pred mesiacom nám zavolal jeden chovateľ či nechceme párik žltokrkých vraj sme boli u neho ako druhý v poradí a pán čo ich mal objednaných mu zavolal, že nemá peniaze. Len problém nastal, že vnútri nebolo už miesto, ale čo s takou príležitosťou, to sa neodmieta. Tak sme ich zobrali a dali do domu ku chloropterám do starej Pirlovej klietky a objednali sme mreže do ďalšej časti domu. Vraj by mali byť na začiatku februára hotové. A aby sme sa nenudili minulý štvrtok sme priniesli militarisky. Máme s nimi presnejšie povedané s ňou troška problémy ale dúfam, že sa to utrasie. Ale som sa rozpísala, to za ten rok a pol čo som tu nebola. Budem sa musieť posnažiť urobiť nejaké fotečky. Aj keď teda nováčikov fotiť nebudem ale potvory by som mohla..... :-O

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Ara chloroptera

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Dec 2012, 12:43

odkial ste zohnali tie militarisky

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Ara chloroptera

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Dec 2012, 14:20

vypadá to, že zakládáte ARALAND II. :-). ať se daří :-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Ara chloroptera

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Dec 2012, 14:32

jaro napísal:
odkial ste zohnali tie militarisky

Militarisky máme od českých susedov.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Ara chloroptera

Príspevokod užívateľa lola » Pi 28. Dec 2012, 14:34

liaj1 napísala:
vypadá to, že zakládáte ARALAND II. :-). ať se daří :-)

Robo je vyšší level, ale snažíme sa. :-O
Chcela by som ich odfotiť, ale bojím sa, že červený khméry ma ovreštia a militarisky dostanú z foťáku infarkt a žakinkovia sa urazia..... (:)

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných