Majiteľ papagája a jeho charakteristika

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 28. Júl 2004, 15:45

Gery1 napísal:
Nechcelo sa mi otvarat temu, na ifaune som sa trochu rozculil


Naco tam chodis, ked si slovak? :D Tu zostan. BTWen s tou flasou, co si ho dzubal, co ma choreho ftaka sa zda byt z diskutujucich este hadam najludskejsi.
ostatni su fakt fauna

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 28. Júl 2004, 15:59

Nedá mi to neutrousit jednu poznámku, ale prosím vás je to jen na odlehčení tématu nijak se s tím nestotožňuji a pouze jsem to slyšel od známého sám jsem schopen za vyšetření andulky dát téměř jakoukoliv částku. ;) Tak tedy výrok zněl:

\"Ke zvířatům je třeba chovat se jako zvíře jednak jsou na do zvyklá a jednak jich je až moc.\"

Držím těm papouchům palce aby neskončili na zdi.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 28. Júl 2004, 16:04

No asi tak alpako ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 29. Júl 2004, 10:19

Tak toto naozaj sedí. Konečne som našla to správne slovo \"závislák\". Už chápem, prečo na mňa všetci dookola tak zvláštne zírajú, keď stále omieľam, čo robia moji anduláci. Takže cvok? No myslím, že veselý... :10: a aj vďaka zverincu šťastný... Tá námaha okolo toho predsa stojí za to!.... :D Do tohoooooooo.... :32:

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Príspevky: 2244
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa petra » Št 29. Júl 2004, 12:35

Lidi by se k sobě měli chovat jako zvířata nebo alespoň k sobě navzájem jako lidé ke zvířatům. Bylo by tu příjemněji a nebyli by jsme jako lidstvo přemnožení :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 29. Júl 2004, 12:52

@Petra
To je fakt, zvířata se k sobě chovají mnohdy lépe, než lídé. Důkazy toho jsou u vlků, kdy alpha samec nenapadne protivníka, když mu ukáže nejcitlivější místo, to platí v smečce, jak se budou chovat vlci z různých smeček nevím.

@all
Lídé na té ifauně a konkrétně na tom fóru, jsou zřejmě nesmírně zaostalí lidé, když neznají ani zákony. No nevím, ale upřímně jim závidím ten žaludek, samozdřejmě na jiné věci. :o . Hlavně ta stou stěnou by se měla jít léčit, protože jestli to dokáže udělat ptáčkovi, tak za jak dlouho to dojde na lidi... Ne, že by ptáci byli méněcení, někdy i více...

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Príspevky: 1209
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa jitka » Št 29. Júl 2004, 13:32

@ Jansa
"závislák".

No proto je nám tady tak dobře, protože těch závisláků je nás tady moc. :D

@ Gery 1
takovejm lidem je škoda svěřit i dřevěného papoucha. Chudáci papouši.
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.
W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 29. Júl 2004, 23:14

\"V niektorých prípadoch sa kupuje kvôli papagájovi rodinný dom s čo najväčšou záhradou aby bolo kde postaviť vonkajšiu veľkú voliéru a aby sa susedia nemohli sťažovať na krik vášho miláčika.\"

Tak tohle na me opravdu sedi ,jelikoz prave kupuji RD a dost podstatnym kriteriem byla velikost pozemku.Ted budu mit 2000m2 a jelikoz jsem se jel poprve podivat na baracek s pritelkyni a rodicema ,vsechny napadlo jako prvni vec: \"To je ale velky pozemek ,to tu bude volier\" Takze no comment - patrim asi mezi zavislaky :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Pi 30. Júl 2004, 09:28

Myslim, ze kazdemu jednemu s podobnych \"laskavych\" typov by sa zislo, aby ostali chori, alebo zraneni a zavisli od niekoho ineho.
Aby si uvedomili, ako su na tom zvierata.
A to mame naozaj obrovsku vyhodu, ze papagaje a ine zverovske tvory nedokazu uvazovat tak, ako ludia. Velka cast by sa asi zbalila a od svojich majitelov odisla.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Pi 30. Júl 2004, 10:35

S tím RD to chápu. Sice zatím bydlíme v bytě, ale plánujeme RD a rozhodně tam bude ptačí pokoj! Klidně kvůli tomu i oželím pracovnu :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 29. Sep 2004, 13:31

Tohle jsem si měla přečíst hned při první návštěvě těchto stránek. Kdybych to byla bývala udělala, nebyla bych si připadala jako tyran a necita, protože chci - podržte se - prodat papoucha!! Smršť výčitek, která se tu na mě snesla mi způsobila nejednu probdělou noc, děsivé sny, výčitky svědomí a zkaženou náladu na několik následujících dní. Musela jsem si dát několik týdnů pauzu, než jsem byla schopná sem přijít znovu. Začala jsem vše, co si tu přečtu dělit dvěma až třema a přijde mi to už docela rozumný... ;)
Všem přeju hodně zdaru :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 29. Sep 2004, 13:39

Alička

Ja by som dala aj všetky izby ftákom. Mne by stačil záchod a kuchyňa. Ostatné by bolo ich. :10:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » So 5. Feb 2005, 12:14

Manzelka obcas ziarli na moje papagaje , tvrdi ze sa im viacej venujem ako jej. Ale to vonkoncom nie je pravda :42: :140:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » So 5. Feb 2005, 14:30

veru, veru, su to nase "male stesticka". a je zaujimave, ako ich chranime a obhajujeme pred svojimi polovickami a neustale bojujeme za vacsie privilegia v dome. ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 16. Feb 2005, 11:48

Moje slová goldy. Môj manžel tiež spočiatku žiarlil na môjho miláčika. Po čase si zvykol a stali sa kamaráti. Vrchol všetkého však bolo, keď po smrti môjho najdrahšieho papagájika som v návale citov povedala niečo také, čím som ich dala na rovnakú roveň. Na to sa manžel normálne urazil, veď predsa papagáj nie je viac ako človek. Takže ja asi patrím tiež do tejto "diagnostikovanej" skupiny. Do budúcna mám tiež veľké plány ako mať rodinný dom so záhradou, veľkou volierou a plno zelene navôkol. :33:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 23. Feb 2005, 12:37

Ja mam volieru z bytu :10:
Uz len ludia mi tu prekazaju ;)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 23. Feb 2005, 13:28

No ja tiez patrim do skupiny zavislakov :35: ale mi to neprekaza...a dufam ze si mamin priatel kupi niekde blizko barak a potom mu asi zrusim jeho chovnu stanicu sliepok :17: a bude tam nieco ovela inteligentnejsie cize papuchovia :30:

Uz len ludia mi tu prekazaju


No u nas este pobehuje sestra a mama to sa musi este nejako vyriesit ...brat nevadi on sa vyspi aj v pivnici :26:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 23. Feb 2005, 14:54

Mislím ľudkovia, že som ďalší nádejný člen. Mali by ste vidieť reakciu keď prídem domov a začnem pozdrav so slovíčkami "bola som zas na parrote a...." :p , idú ma rýchlo umlčať. Majú to somnou ťažké :80:
@matej: no však to vravím, prvé príznaky + prepracovanosť a máme to :D
Som negramoťáčka sorry, oprava : Myslím....
Vidíte to a takto sa to prejavuje..... :10:
- Modifikované Gery1 dňa 23.02.2005, 16:09 -

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 23. Feb 2005, 15:02

@Fox, na treti pokus to snad vyjde aspon si to milsim

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » St 23. Feb 2005, 15:57

@Fox: Kdyz kouknes u sveho prispevku vpravo nahoru, uvidis ikonku s papirem a tuzkou - vyzkousej ji, dostanes se do editace sve zpravy, preklepy a chyby muzes snadno opravit a nemusis kvuli tomu psat dalsi prispevek.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 24. Feb 2005, 12:32

Ja sa polebším, som tu nová, tak nemám vo všetkom prehľad, ale pracujem na sebe :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 24. Feb 2005, 14:28

Ja sa polebším, som tu nová, tak nemám vo všetkom prehľad, ale pracujem na sebe


Konečne niekto kto má trošku väčší zmysel pre humor :10:

Ja som tu tiež nový a tiež sa učím :96:

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa coala » Št 24. Feb 2005, 15:54

@ spiderman

toto neni CHAT

ale FÓRUM :kill:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa lola » Št 24. Feb 2005, 16:29

toto neni CHAT ale FÓRUM


Ja viem že je to, fórum chatovať chodím inde......Neviem ale v pravidlách nieje napísané že tu nemôže byť sranda a ako čítam jednotlivé FÓRA tak si myslím že sa tu sranda drží dobre aj keď niektoré témy sú dosť vážne....
Takže sa ospravedľňujem za vzniknuté komplikácie a nedorozumenie...

BBcode:
Hide post links
Show post links

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Majiteľ papagája a jeho charakteristika

Príspevokod užívateľa coala » Št 24. Feb 2005, 18:14

@ spiderman

práve kvôli tej srande sú tu tie rýchle správy tam môžete blbnúť koľko chcete a vypisovať si koľko chcete ale aby forum zostalo prínosom informácií pre iných musí zostať fórom

a príspevky podobného typu ako si tu v poslednej dobe píšeš s FOX-om sú tak akurát na vymazanie aby téma zostala témou a cenzúru ja nerada ;)

takže ak sa to už nedá cez rýchle správy tak potom máš ešte možnosť otvoriť v okruhu POKEC svoju vlastnú kde si môžeš s kým chceš tliachať o čom chceš pokiaľ to nebude mať nič spoločné s vulgarizmami, rasizmom, fašizmom .... :112:
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

BBcode:
Hide post links
Show post links


Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných