Z Disneylandu

Užívateľov profilový obrázok
sasa
Člen od: Ut 21. Dec 2004, 14:04

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Ut 1. Dec 2009, 19:49

mikousek umi rozlisovat nase psy. alik tu pred chvili hrozne prudil, behal z kuchyne do pokoje a otravoval. "wayi, wayi", napominal ho mikousek, ktery sedel na dverich. "to neni way, mikousku, to je alik," povidam mu. a pak mi doslo, ze se pes vlastne spravne skutecne jmenuje way, akorat, ze mu tak nikdo krome jeho majitelky nerika :D
Obrázok

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » St 6. Jan 2010, 18:10

mikousek umi dalsi zviratko. je to souka ;) (SOva hoUKA)
houka rad a procitene. skoro tak procitene, jako kdyz mnouka vodicka. (trosku ma hokej v pojmech kocicka a vodicka. kocicku nikdy nevidel, ve vodicce se prave racha.)
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

irena
Člen od: So 7. Jún 2003, 21:31

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa irena » St 6. Jan 2010, 18:14

Tak to mě se pravidelně ráno, když vytahuju žaluzie na terasu ozývá z klece "kocour". Sedává totiž přes léto na parapetu.....
Největší chyba je, že si nejsme vědomi žádné chyby.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Pi 8. Jan 2010, 12:26

Ráno si žakinko pod zobáčik maznavo hádže komplimetny " piiipuška, piiiipulka, Gomézkooo." Keď mu poviem , že je "fešák" tak na mňa z klietky zareve " prestaň! neni!" A keď ráno prudí mladá, tak rozdriemaný samček sa po nej zaženie zobákom a zakričí " Ticho! " ak to nepomôže pridá k tomu ľubovolný vulgarizmus podľa vlastného výberu zo svojej rozsiahlej kartotéky. (tú sme mu s hanbou priznávam založili my a nikto iný)

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Ne 10. Jan 2010, 16:56

disneylandu nekdo vymenil svet za okny. sedi na ptacim strome a konsternovane ziraji ven. asi jako by jeste nikdy nevideli snih, ci co :D
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa jitka » Ne 10. Jan 2010, 18:38

:D jak dlouho jim to asi vydrží :p
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.
W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Ne 10. Jan 2010, 20:23

naši žakové se prvně nakrmili ...světe div se, přišel na to manžel...v mé přítomnosti Arleta fńuká po mně

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Ut 19. Jan 2010, 21:44

mikous vypiloval souku na krasne "sova houka, huuuuuuuuuuuuu" a modifikoval na "kdo to tady piska? huuuuuuuuuuu"
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » St 20. Jan 2010, 00:52

sasa napísala:
mikous vypiloval souku na krasne "sova houka, huuuuuuuuuuuuu" a modifikoval na "kdo to tady piska? huuuuuuuuuuu"

No vidíš jak je učenlivý..

Náš modročelák Rikouš žije z již naučeného. Ráno jsem šel kolem voliéry, na bidle jenom Nikina, tak jsem se zeptal "Ričku kde jseš?" a z boudy se ozvalo (nádherně zvýrazněno rezonancí dutého prostoru budky) s perfektním pražským přízvukem "polib mi prdéééééél". Miláčci k sežrání :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » So 24. Júl 2010, 09:59

mikousek rad predvadi zviratka. umi kocku, psa, sovu, kukacku, hada a samozrejme papouska. a rano miva kecavou, takze se z voliery linou monology: "jak dela kocka? - mnauuuuuu. jak dela kocka? - huuuuuuuu"

na zacatku prazdnin jsme si poridili nove stene. stene (jak uz to stenata zpravidla delavaji) se imrvere mota pod nohama, takze obcas na nej nekdo slapne. stene pak dramaticky vriska "uiiiii uiiiii uiiiii". mikousek to sleduje a uklada do databaze. a modifikoval "jak dela pejsek? - haf" na "jak dela pejsek? - uiiiii uiiiii uiiiii"
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

irena

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa irena » So 24. Júl 2010, 10:09

Veselo, jak už to ze zvířaty bývá. Předevčírem měl Kuba velice dobrou náladu. Ivoš jej dával do voliery. Před oknem mají bidlo, Kubu na ně posadil, když tam chtěl strčit Lorču následovalo seknutí. Ivoš vystrčil ruku i s Lorčou zpět, načež Kuba chytl dvírka za pletivo a zavřel si, otočil se zády a s nikým nekomunikoval. Ivoš zůstal s Lorčou nevěřícně stát před dvírkama a nechápal. :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Ne 25. Júl 2010, 10:58

vcera k nam prisla na tydenni pobyt whalkaida

uz cesta ze zizkova do hodkovicek (41 min cisteho casu jizda tramvaji) byla dobrodruzna. rapl zrejme jizdu tramvaji miluje a celou ji velmi velmi hlasite prohvizdal. byli ubytovani v zuzani voliere, v sousedni bytovce bydli disneyland. minnie se rozhodla, ze whalkaidu sezere. mikous si sedl na opacny konec a tvaril se, ze bude zvracet. whalkaida to mela na haku, behala po strope voliery jak elektricky mysi a rapl u toho jeste hvizdal. pak dostali veceri a rapl u toho stale hvizdal. v pul desate se setmelo a rapl stale hvizdal. rano se mikous rozhodl, ze teda zvracet nebude a usporadali s raplem zavody ve rvani. tezko rict, kdo vyhral. rapl totiz hvizda jako amazonek a zatimco mikousek jako zako, pyrura i amazonek. takze tak uplne nevim, kdo tam momentalne vlastne jeci.

pyrura se vzteka (= rve), ze ji uklidili domu a vsech pet zuzan se vzteka (= rve), ze pyruru uklidili domu. momentalne jsou totiz trosku teritorialni. premyslim, kam se na tydenni pobyt prestehuju ja :D
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Ne 25. Júl 2010, 11:40

premyslim, kam se na tydenni pobyt prestehuju ja

k whal...:-)

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Po 7. Feb 2011, 18:49

letosni prosinec se nejak tokani nekonalo. tak jsem si rikala, ze letos teda asi nic, a tumas certe kropac, ted ti dva magori sedej na ptacim strome a mohutne se namlouvaj. mam je za zadama a pozoruju je v zrcatku, pac kdyz se otocim, tak delaji, ze se neznaj. bohuzel tomu namlouvani zcela veli minnie. krmi mikouse o stosest a leze mu na zada. a ten magor drzi a je stasten. asi je poslu do NDR k reklamaci.
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Ut 8. Feb 2011, 07:16

krmi mikouse o stosest a leze mu na zada

možná viděla nějaký instruktážní film na internetu a teď se to snaží mikouše naučit.
anebo máš dva samce :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Ut 8. Feb 2011, 10:58

Saši, Minnie je jako správná ženská vždycky vepředu.... :)

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » St 20. Apr 2011, 18:10

dnes ve 14:15 byla v disneylandu vyhlášena letní sezóna (= vykopli jsme ven poslední z papouchů). postavili jsme na zahradě další voliéru a přeskupili osazenstvo následovně:

- nová voliéra: mníšci a křepelové kalifornští
- disneylandí voliéra: beze změny
- zuzaní voliéra: venkovní beze změny plus mají zpět zálet (dříve mníšci)
- dříve pyruří, potom mniší voliéra: je zase pyruří, plus v ní luxují hobitci a burunduci. trochu jsem měla z toho potravního řetězce obavy, ale nějak si to vyříkali a fungujou. burunduk duracel se pokusil několikrát ulovit křepelku, kterou to po chvíli přestalo bavit, trošku se nafoukla (asi tak třikrát), burunduk pravil "tak pardon" a od tý doby se chová mravně. burunduková růženka furt chrní. kyselina se kupodivu moc veverku lovit nesnažil, beztak není čím. ani veverka kyselinu neprudí. akorát teda obsadili všechny 3 budky a strašně všem vyžírají krmítka. křepelkám už nesypu zrní do misky, ale rozhazuju po zemi, páč rozházený to veverka nestačí tak rychle nasyslit. zrní nasyslené v budce recykluju. když už se veverky pro zásoby nevejdou do domečku, vysypu jim to do pytle a máme zase krmení na další měsíc.
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

marienka
Člen od: Po 28. Máj 2007, 15:07

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa marienka » Št 21. Apr 2011, 05:25

Sasi, kokos, ty mas doma veselo..... idealny stav :-) :-)
[size=8px]

BBcode:
Hide post links
Show post links

irena

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa irena » Št 21. Apr 2011, 08:29

Ježiš ty musíš mít doma úžasný klid po vykopnutí takové smečky. Křepelové jsou nováčci nebo mi něco uniklo? Taky přemýšlím, že o víkendu vykopnu alexíky ven natrvalo. Žaci jsou totiž paka a dokud nemají vedle sebe modrou smečku, tak vytrvale visí na pletivu, to už dělali i loni.

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » Št 21. Apr 2011, 09:48

Saši to byla úžasná akce "kulový blesk" :138:
....jenže já su lama a uniklo mi všechno možný, co jsi pořídila, protože jsem se až na Disneyland, zuzanky, kyselinu a mníšky, dále zcela úplně ztratila... :110: a už vůbec netuším co může být "hobitek"?
....no nic za dlouhých večerů po práci na zahradě budu študovat Parrotclub a třeba to tam najdu.....
ALE ZVĚŘINEC MÁŠ TEDA PARÁDNÍ :32:

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Št 21. Apr 2011, 12:07

hobitci jsou křepelky čínské. dovlekla jsem je, coby úklidovou jednotku, na podzim z lysý. burundukové a křepelové přifrčeli vzápětí za nima.

Ježiš ty musíš mít doma úžasný klid po vykopnutí takové smečky.

no já nevím. o víkendu jsem si cosi kutila doma a i přes zavřený okno slyším vytrvalý řev mniší smečky. říkám si: "co ti ptáci dneska ječej jak podebraný?" a vzápětí volá kámoš, že přišli opravovat lodě (co si skladujou u nás na zahradě), že stojej za plotem a jestli bych jim nepřišla odemknout. jako hlídací pes teda dobrý. ale o klidu se mluvit moc nedá :D
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

jitka
Člen od: Ut 3. Dec 2002, 08:12

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa jitka » Pi 22. Apr 2011, 13:58

Teda Sašo, to je úplná zologická. Až se mi narodí to vnouče (což by mělo být příští týden) a trochu povyroste, tak k vám přijedem na prohlídku :185: . Můžeš i vybírat vstupné.
[i]Lepší vtipný blázen, než hloupý mudrc.

W.Shakespeare[/i]

:68:

BBcode:
Hide post links
Show post links

petra
Člen od: Št 31. Júl 2003, 12:12

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa petra » Pi 22. Apr 2011, 14:10

Můžeš i vybírat vstupné.
Třeba cokoliv, co zacpe zobák mníškům :D

BBcode:
Hide post links
Show post links

sasa

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa sasa » Pi 21. Okt 2011, 19:56

Dneska Mikoušek naprosto způsobně seděl dobře hodinu na kleci a byl nenormálně hodnej. Až jsem ho začala sledovat, jestli ne něj neleze choroba. A nebyla to choroba, nýbž žabka ze záclony, co se mu přicvakla na nožku. Taže papoušek byl odloven do ručníku a po menším boji (ve tmě se žabka na zmítajícím se papouškovi hledá blbě) byla žabka demontována. Než jsem si ovázala čtyři prokouslé prsty, Mikouš sežral střih na sukni. Uvažuju, že mu tam tu žabku zas zpátky nacvaknu.
Obrázok

BBcode:
Hide post links
Show post links

lola

Z Disneylandu

Príspevokod užívateľa lola » So 22. Okt 2011, 10:24

:D
výborný příběh....nějaké žabky na záclonu u nás určitě najdu..

BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný