Ako Zakino prisiel o zivot-zastrihnute letky

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Ako Zakino prisiel o zivot-zastrihnute letky

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 21:02

Neda mi aby som nenapisal tento clanok na vystrahu ludom ktory si myslia ze zastrihnutim letiek svojim papagajom vyriesia problem z ich uletom.
Nebudem menovat mesto ani chovatela ved jeho meno ani nepoznam ale pribeh je zial pravdivy a pre mna bolestny.
Dnes pri vybavovani dokladov pre mojho milacka som si vypocul ako Zakino - mlada prislo o zivot.
Pred mesiacom si tento pan zakupil Zaka a nenapadlo ho nic lepsie ako mu proti uniku dat zastrihnut letky aby mohol byt Zakino qvazi slobodny na zahrade.Nuz vtak je vtak a tak sa mu zaziadalo slobody a pri jeho leteckych pokusoch preletel co doskakal za plot a tam uz nemajuc silu sa ucupil na ceste.Bolo neskoro ho zachranovat lebo v tom momente slo po ceste auto a Zakin dostal osudovy smrtiaci uder.....posledny.Nuz jeho zivot trval zbytocne kratko a pre nevedomost chovatela vyhasol jeho mladucky zivot.Som znechuteny a smutny ale chcem poukazat ze ani strihanie letiek nepomoze tomu aby sme o papagajov neprichadzali.Ak tento clanok pomoze co len jednemu vtakovy zachranit letky,splnil svoj ucel...zial Zakinovy to zivot nevrati....zamyslite sa prosim

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autora Rabin1 publikované dňa Rabin1
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných