Rozmyslajte aj za svojich operencov

Užívateľov profilový obrázok
coala
Príspevky: 5296
Člen od: Po 29. Júl 2002, 12:53

Rozmyslajte aj za svojich operencov

Príspevokod užívateľa coala » Ut 13. Dec 2016, 17:08

Bolestna skusenost ma prinutila napisat tento clanok, za ktory ma mozno mnohi odsudite a mozno si pomyslite, ze vam by sa to stat nemohlo. Ale ak sa predsa len niekto nad tym zamysli a povie si, ze si na taketo veci da radsej pozor, moja snaha splni svoj ucel. Velmi v kratkosti, vcera sme prisli o jedneho z nasich milacikov koreliakov pri uplne hlupej a zbytocnej nehode. V podstate obaja mali volnost, akonahle z nas bol niekto doma, uz ficali z klietky von, a ak nahodou ich niekto z nas nepustil, hlasno sa dozadovali svojich prav. Vacsinou uspesne, asi to mnohi poznate, ich decibely dokazu trhat bubienky. V poslednej dobe (asi mesiac) si nasli nove oblubene miesto odkial nas pozorovali, ked sme si dovolili odist na terasu, a sice vrch balkonovych dveri. Kedze mame este protihmyzovu sietku, stacilo pri vchadzani a vychadzani trocha opatrnosti a boli sme spokojni aj my, ze ich mame na ociach a oni nerobia masakre v izbovom rastlinstve. Co nas ale za ten cas nenapadlo a bohuzial sa stalo, bol prievan a s tym spojene nahle zabuchnutie dveri a nestastie bolo na svete. Nastastie ten druhy koreliak co nam ostal, je strasny ludomil, ma radsej ludi ako svoje sukmenovce. Overene aj s kamaratovou korelkou, takze ta strata sa na nom zatial neprejavuje. Preto prosim viac rozmyslajte aj za svojich operencov, oni si svoje byvanie nevybrali, a teda nepoznaju ani uskalia s tym spojene.

Príbeh prebraný z pôvodných stránok od autora Large publikované dňa 17.07.2009, 16:32
Nie som bezcitná, dokážem predstierať.

Tags:
BBcode:
Hide post links
Show post links

Návrat na "Blogy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní